Фільтри:
Категорії:
скинути фільтр
Виробники:
HOHNER (+0)
TAYLOR (+0)

Показувати: 15 30 60

Перші, Найкращі, Майбутнє!

"EVANS Drumheads" працюють на музичному ринку вже більше 40 років, і ці слова якнайкраще описують компанію і її світогляд. Десятиліття тому Evans були першими, хто почав проектувати та виробляти пластики для ударних. Сьогодні EVANS — виробник інноваційної продукції.

Перші!

Багато хто навіть не підозрює, що EVANS винайшли перший синтетичний (з поліестеру) пластик для ударних у 1956 році. Чик Еванс (Chick Evans) був першим, хто використовував поліестерну плівку для виготовлення барабанних пластиків, що не бояться мінливих погодних умов і назавжди змінили світ ударних інструментів. Це підтверджується листами та документами, датованими кінцем 50-х. Таким чином, EVANS були першими!

Кращі!

Після придбання EVANS у її власника Боба Білса (Bob Beals) в 1995 році компанією D`Addario & Company, Inc. виробництво EVANS переміщається з Додж Сіті в Фармінгдейл, штат Нью Йорк. Величезні зусилля були спрямовані на покращення винаходу Чіка Еванса. Результати цих зусиль видно за незліченними компліментами як від професіоналів, так і любителів. Стабільність безпрецедентна. Звук неймовірний. Довговічність досягла небувалого рівня. До того ж, EVANS є єдиними з виробників пластиків для ударних компанією, що отримала сертифікат ISO9001, що підтверджує найвищу якість продукції. Все більше і більше барабанщиків приходять до рішення: "EVANS - найкращі"!

Майбутнє!

Навіть випускаючи продукцію, яка вважається кращою у світі, компанія продовжує інвестувати кошти в розвиток виробництва, роблячи його не просто промисловим стандартом, а й перевершуючи його. Маючи обладнання, спроектоване та побудоване штатом висококваліфікованих інженерів під керівництвом президента компанії Джима Д'Аддаріо, компанія змогла підняти рівень якості барабанних пластиків та їхню надійність. Наприклад, EVANS були першими, хто представив формувальний процес з водяним охолодженням, який забезпечує цілісність центральної частини пластику. Розвиток таких продуктів, як пластики для маршових барабанів; Marching heads", "Tri-Center"& пластики для конгу і бонго, і басова серія "EMAD" відображають прагнення EVANS до встановлення нових стандартів. Тільки вперед! Потужна служба підтримки клієнтів, швидке оформлення замовлень поряд із великими інвестиціями в маркетинг та розробку продукції роблять EVANS лідером індустрії. У світі барабанів EVANS - це "Майбутнє"!