Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Cort KX500 Pale Moon поєднує в собі звукоснімачі Seymour Duncan® Sentient & Nazgûl з ладами з нержавіючої сталі, гриф з обпаленого клена/горіха і ефектний топ з чорного дерева Pale Moon — гітара створена для музикантів, які цінують потужність та індивідуальність.

Кожен топ на Pale Moon із шпону чорного дерева має ефектний візерунок, що імітує текстуру деревини, завдяки чому кожна гітара є візуально унікальною.

Звукоснімачі Seymour Duncan® Sentient та Nazgûl забезпечують усе: від щільних, високоефективних рифів до чітких, артикуляційних соло.

П’ятишаровий гриф з обпаленого клена та горіха, накладка з чорного дерева та лади Jumbo з нержавіючої сталі забезпечують плавну та швидку гру, а також неперевершену міцність і відмінні відчуття.

Надійна стабільність налаштування, готова до суворих умов живих виступів.

Контролюй візуально гриф на темних сценах або в умовах слабкого освітлення.
| Тип конструкції | Гриф на болтах |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) із топом з чорного дерева (Pale Moon) |
| Мензура | 25.5" |
| Гриф | Клен (Roasted Maple) посилений вставками з горіха (Walnut) |
| Накладка грифа | Макасарське Чорне дерево (Macassar Ebony) |
| Профіль грифа | D Shape |
| Радіус накладки грифа | 400мм |
| Інкрустація | Краплі - маркери ладів, люмінесцентні бічні маркери ладів |
| Бридж | Фіксований Cort® Hardtail |
| Звукознімачі | Набір Seymour Duncan® Sentient & Nazgul (Н-Н) |
| Лади | 24 лади, нержавіюча сталь (Jumbo 2.9×1.4) |
| Верхній поріжок | Graph Tech® Black TUSQ 43 мм |
| Механіка | Чорна |
| Кілки | Замкові кілки Cort |
| Управління | 1 гучність, 1 тон, 3-позиційний перемикач |
| Колір | Natural Black Burst (NBB) |
| Струни | D'Addario® EXL110 (.010 .013 .017 .026 .036 .046) |
| Комплектація | Гітара, ключ для анкера |
| Виробництво | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект
| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 33 275 грн | 19 481 грн | 39 325 грн |
| Тип конструкції | Гриф на болтах | Гриф на болтах (Bolt-On) | Гриф на болтах |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) із топом з чорного дерева (Pale Moon) | Червоне дерево (Mahogany) з кленовим топом (Spalted Maple) | Червоне дерево (Mahogany) із топом з чорного дерева (Pale Moon) |
| Мензура | 25.5" | 25.5" (648мм) | 25.5"~ 27" мультимензура |
| Гриф | Клен (Roasted Maple) посилений вставками з горіха (Walnut) | Клен (Maple) | Клен (Maple) посилений вставками з амаранту (Purple heart) |
| Накладка грифа | Макасарське Чорне дерево (Macassar Ebony) | Ятоба (Jatoba) | Макасарське Чорне дерево (Macassar Ebony) |
| Профіль грифа | D Shape | D Shape | |
| Радіус накладки грифа | 400мм | 400мм (15.75") | 400мм |
| Інкрустація | Краплі - маркери ладів, люмінесцентні бічні маркери ладів | Маркери ладів | Краплі - маркери ладів |
| Окантовка | Біла по корпусу та грифу | ||
| Бридж | Фіксований Cort® Hardtail | Фіксований бридж типу Hardtail | Індивідуальні Hardtail сідла, струни крізь корпус |
| Звукознімачі | Набір Seymour Duncan® Sentient & Nazgul (Н-Н) | EMG® RetroActive Super77 | Набір Fishman® Fluence Modern Humbucker (Н-Н) |
| Лади | 24 лади, нержавіюча сталь (Jumbo 2.9×1.4) | 24 лади | 24 лади, нержавіюча сталь |
| Верхній поріжок | Graph Tech® Black TUSQ 43 мм | 42мм | 52.3 мм |
| Механіка | Чорна | Чорний нікель | Чорний нікель |
| Кілки | Замкові кілки Cort | Закритого типу | Замкові кілки Cort |
| Управління | 1 гучність, 1 тон, 3-позиційний перемикач | 1 гучність, 1 тон, 3-позиційний перемикач | 1 гучність (Push/Pull), 1 тон (Push/Pull), 3-позиційний перемикач |
| Колір | Natural Black Burst (NBB) | Матовий відкритий санберст - OPRB (Open Pore Raw Burst) | Natural Black Burst (NBB) |
| Струни | D'Addario® EXL110 (.010 .013 .017 .026 .036 .046) | D'Addario® EXL110 (10-46) | D’Addario® EXL110-7 (.010 .013 .017 .026 .036 .046 .059) |
| Комплектація | Гітара, ключ для анкера | Гітара, ключі для анкера і бриджу | Гітара, ключ для анкера |
| Виробництво | Індонезія | Індонезія | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
A Shredder With Style - Cort KX500 Pale Moon
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Компактний гітарний процесор у форматі підсилювача для навушників
Нові акустичні гітари у продажу в JAM
Огляд компактного гітарного комбо з AI технологією
Інтелектуальний комбоусилювач на базі ШІ та системи iAMP
Электрогітари з новими звукознімачами Narrowfield DD
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Компактний гітарний процесор у форматі підсилювача для навушників
Нові акустичні гітари у продажу в JAM
Огляд компактного гітарного комбо з AI технологією
Інтелектуальний комбоусилювач на базі ШІ та системи iAMP
Электрогітари з новими звукознімачами Narrowfield DD
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!