Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар

Акустичні гітари серії Luce - чудова альтернатива інструментам популярного розміру дредноут. Вони виконані в розмірах OM, Concert і Parlor, для зручності гри і отримання більш збалансованого звучання. Поєднуючи традиційний вінтажний зовнішній вигляд часів золотого століття акустичних гітар і всі переваги сучасних технологій виготовлення, гітари серії Luce чудово передають бачення компанії Cort на концертні "акустики".
Код продукту "710F" має величезне значення для Cort. Свого часу його отримала MR710F - одна з найпопулярніших та найуспішніших акустичних гітар Cort, яку палко люблять і сьогодні, через три десятиліття після її першого виходу в світ. Ми раді оголосити про запуск L710F - спеціальної моделі серії Luce у компактнішому корпусі OM з вирізом. Вона носить те саме почесне ім'я та має ті ж самі специфікації, які зробили MR710F легендою, зокрема верхню деку з цільної ситхінської ялини, нижню деку та обичайку з махагоні, вишукану багатошарову розетку декоровану натуральним абалоне та фірмовий преамп Fishman® Presys.

Компактний розмір корпусу OM (Orchestra Model) ідеально підходить для музикантів невеликої статури або тих, хто шукає максимального комфорту під час гри. Концертна форма корпусу має менші розміри і більш сфокусоване звучання в порівнянні з дредноутом. Вона вирізняється менш вираженим басом і яскравою серединою з чистими і м'якими верхами. Такий тональний баланс робить концертні гітари ідеальними для гри пальцями і виконання сольних партій. Венеціанський виріз на цій моделі забезпечує легкий доступ до верхніх ладів.

Маючи чудову міцність і щільну фактуру в поєднанні з разючою гнучкістю для вільного резонансу, верхня дека з масиву сіткінської ялини преміум-класу ідеально підходить практично для будь-якого музичного жанру. Іскристі та чисті високі частоти, тепла й насичена середина та глибокі, але пружні баси - ось правильний рецепт чудово збалансованого звучання.

Насичене, але натуральне звучання, з потужною та теплою серединою - саме це зробило червоне дерево оптимальним вибором для виготовлення задньої деки та обичайки акустичних гітар преміум-класу протягом багатьох десятиліть.

Багатошарова декорація резонаторного отвору з натурального абалону в поєднанні з чорними та білими лініями з ABS-пластику гармонійно доповнює візуальну естетику інструмента, яка є одночасно класичною та вишуканою.

Верхній та нижній поріжки Luce L710F виготовлені з натуральної кістки індійського буйвола для найбільш природної та прозорої передачі енергії вібрації струн на корпус і гриф.

Преамп Fishman Presys оснащений 3-смуговим еквалайзером, хроматичним тюнером та регулюванням фази, щоб забезпечувати тембральну гнучкість та зручність у різних ситуаціях, де потрібне підсилення звуку.
| Дизайн гітари | OM (Orchestra Model) із вирізом |
| Верхня дека | Цілісна ситхінська ялина (Solid Sitka Spruce) |
| Нижня дека | Червоне дерево (Mahogany) |
| Обичайка | Червоне дерево (Mahogany) |
| Глибина корпусу | 91 х 106 мм |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany) |
| Накладка грифа | Овангкол (Ovangkol) |
| Профіль грифа | C Shape |
| Бридж | Овангкол (Ovangkol) |
| Верхній поріжок | 44,5мм (кістка) |
| Нижній поріжок | Кістка |
| Розетка | Багатошарова декорація з Abalone та ABS пластику (діаметр 95мм) |
| Інкрустація | Точки маркери ладів |
| Механіка | Нікельована |
| Мензура | 25.5″ (648мм) |
| Лади | 20 |
| Струни | D'Addario EXP16 Light (12-53) |
| Система зв'язок деки | Advanced Scalloped X-Bracing |
| Звукознімачі | Преамп Fishman® Presys + звукознімач Fishman® Sonicore |
| Управління | Гучність, 3-смуговий еквалайзер, реверс фази, тюнер |
| Кілки | Закритого типу |
| Окантовка | Біла по корпусу та грифу |
| Колір | Натуральний матовий - Natural Satin (NS) |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 12 місяців (на механічні компоненти) |
| Комплектація | Гітара, ключ для анкера |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | Уточнюйте вартість | 12 705 грн | 5 929 грн |
| Дизайн гітари | OM (Orchestra Model) із вирізом | Зменшений корпус типу SFX з вирізом | Зменшений корпус типу"Concert" |
| Верхня дека | Цілісна ситхінська ялина (Solid Sitka Spruce) | Цілісна ялина (Solid Spruce) | Червоне дерево (Mahogany) |
| Нижня дека | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) |
| Обичайка | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) |
| Глибина корпусу | 91 х 106 мм | 83 мм | |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) з накладкою із мербау (Merbau) |
| Накладка грифа | Овангкол (Ovangkol) | Овангкол (Ovangkol) | |
| Профіль грифа | C Shape | Modern "V" | |
| Бридж | Овангкол (Ovangkol) | Овангкол (Ovangkol) | Мербау (Merbau) |
| Верхній поріжок | 44,5мм (кістка) | 43мм (пластик) | 43 мм (пластик) |
| Нижній поріжок | Кістка | Пластик | Пластик |
| Розетка | Багатошарова декорація з Abalone та ABS пластику (діаметр 95мм) | Перламутрова акрилова інкрустація | |
| Інкрустація | Точки маркери ладів | Крапки - маркери ладів | Крапки - маркери ладів |
| Механіка | Нікельована | Нікельована | Хромовані колки закритого типу |
| Мензура | 25.5″ (648мм) | 643мм (25.3") | 25,5" (648мм) |
| Лади | 20 | 20 | 20 |
| Струни | D'Addario EXP16 Light (12-53) | D'Addario USA EXP16 Light (12-53) | JUMBO 6ST: (012, 016, 024, 038, 041, 052) |
| Система зв'язок деки | Advanced Scalloped X-Bracing | Advanced Scalloped X-Bracing | Advanced X-Bracing |
| Звукознімачі | Преамп Fishman® Presys + звукознімач Fishman® Sonicore | Cort CE304T (з тюнером) | |
| Управління | Гучність, 3-смуговий еквалайзер, реверс фази, тюнер | ||
| Кілки | Закритого типу | Закритого типу | |
| Окантовка | Біла по корпусу та грифу | Чорна з перламутровою акриловою інкрустацією | - |
| Колір | Натуральний матовий - Natural Satin (NS) | Натуральний матовий (NS) | Натуральний відкритий - OpenPore (OP) |
| Виробництво | Китай | Китай | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
| Комплектація | Гітара, ключ для анкера | Гітара, анкерний ключ | Гітара, анкерний ключ |
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Читайте покрокову інструкцію з налаштування укулеле для початківців
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Читайте покрокову інструкцію з налаштування укулеле для початківців
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!