Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
пропонуючи насичені, виразні хамбакерні тони в елегантному корпусі з подвійним вирізом. Завдяки таким преміальним деталям, як верхня дека з вогняного клена, накладка грифу з палісандра та фіксуючі колки, вона створена для музикантів, які хочуть класичного відчуття та сценічної продуктивності без компромісів.

Завдяки корпусу та грифу з червоного дерева, а також накладці на корпусі з вогняного клена, M600 пропонує відчуття та тональні характеристики гітари значно вищого класу.

Розроблений для того, щоб підкреслити теплоту та глибину звучання дерева електрогітари, комплект звукознімачів Cort® Voiced Tone VTH 59 забезпечує насичене рокове звучання з потрібною гостротою.
.6a032838df9f0.jpg)
Конструкція з вклеєним грифом і цілокорпусна конструкція з червоного красного дерева створюють багату, резонансну основу, яка звучить з довгим, виразним сустейном.
.6a032864e5a82.jpg)
Витончений дизайн з подвійним вирізом забезпечує легкий доступ до верхніх ладів та витончений, сучасний силует, який виглядає так само добре, як і звучить.
.6a0328a9f410d.jpg)
Від гладкої обробки ладів до міцної фурнітури та бездоганного лаку - кожна деталь M600 створена для того, щоб гітара відчувалася зручно, звучала чудово і залишалася надійною від виступу до виступу.
Класичне поєднання фурнітури підвищує стабільність налаштування та сустейн, зарекомендувавши себе на сцені та у студії.
Трипозиційний перемикач та спрощене розташування ручок дозволяють швидко формувати звучання на сцені або в студії.
Накладка грифа з палісандра та контурні вирізи роблять гру на верхніх ладах комфортною та виразною.

Локові кілки Cort забезпечують надійну та плавну стабільність налаштування, а також дозволяють швидко та легко міняти струни — навіть під час динамічної гри.
| Тип конструкції | Вклеєний гриф (set neck) |
| Корпус | Корпус із червоного дерева (mahogany) зі шпоном із хвилястого клена (flamed maple) |
| Мензура | 24.75″ (628mm) |
| Гриф | Червоне дерево (mahogany) |
| Накладка грифа | Палісандр (rosewood) |
| Товщина грифа | 1F : 20.0mm, 12F : 22.0mm |
| Профіль грифа | C Shape |
| Ширина грифа | 1 11/16″ (43mm) верхній поріжок |
| Радіус накладки грифа | 12″ (R305) |
| Інкрустація | Блоки - перламутрові маркери ладів |
| Окантовка | По корпусу - ivory |
| Бридж | Tune-O-Matic with Stop Tailpiece |
| Звукознімачі | Cort® Voiced Tone VTH59 Pickup Set (H-H) |
| Лади | 22 |
| Верхній поріжок | Graph Tech® Black TUSQ |
| Механіка | Хром |
| Кілки | Замкові колки Cort |
| Управління | 1 гучність, 1 тон, 3-позиційний перемикач |
| Колір | Синій - BB (Blue Burst) |
| Струни | D'Addario® EXL110 (.010 .013 .017 .026 .036 .046) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | Уточнюйте вартість | 54 340 грн | 30 519 грн |
| Тип конструкції | Вклеєний гриф (set neck) | Вклеєний гриф | Вклеєний гриф (set neck) |
| Корпус | Корпус із червоного дерева (mahogany) зі шпоном із хвилястого клена (flamed maple) | Червоне дерево (Mahogany) з топом з клена (Maple) і шпоном з хвилястого клена (Flame Maple) | Червоне дерево (Mahogany) із внутрішніми порожнинами (Chambered) |
| Мензура | 24.75″ (628mm) | 25" (635мм) | 24.75"(628.6мм) |
| Гриф | Червоне дерево (mahogany) | Клен (Maple) | Червоне дерево (Mahogany), 3 частини |
| Накладка грифа | Палісандр (rosewood) | Палісандр (Rosewood) | Палісандр (rosewood) |
| Товщина грифа | 1F : 20.0mm, 12F : 22.0mm | Нульовий лад: 20мм (25/32") | 21.0 / 23.9 мм (1-й лад / 12-й лад) |
| Профіль грифа | C Shape | Wide Thin | |
| Ширина грифа | 1 11/16″ (43mm) верхній поріжок | Нульовий лад: 43мм (1 11/16"), місце з'єднання грифа з корпусом: 57мм (2 1/4") | 41.9/52 мм (0-й лад/12-й лад) |
| Радіус накладки грифа | 12″ (R305) | 10" (254мм) | 12" (305 мм) |
| Інкрустація | Блоки - перламутрові маркери ладів | Маркери ладів у формі птахів | Крапки - маркери ладів |
| Окантовка | По корпусу - ivory | Ivory по корпусу | |
| Бридж | Tune-O-Matic with Stop Tailpiece | Тремоло PRS Patented Tremolo, Molded | Tune-o-matic із струнотримачем типу Stop Bar |
| Звукознімачі | Cort® Voiced Tone VTH59 Pickup Set (H-H) | 2 х 85/15 "S" (H-H) | Хамбакери VH3b/VH3n (Alnico 5) |
| Лади | 22 | 24 | 22 лади Jumbo |
| Верхній поріжок | Graph Tech® Black TUSQ | 43мм | 42 мм |
| Механіка | Хром | Нікель | Нікельована |
| Кілки | Замкові колки Cort | PRS Designed Tuners | Колки закритого типу |
| Управління | 1 гучність, 1 тон, 3-позиційний перемикач | Гучність/тембр (пуш-пул)/3-позиційний перемикач | 1 гучність, 1 тон (c Dry Switch), 3-позиційний перемикач |
| Колір | Синій - BB (Blue Burst) | Санбьорст - Black Gold Burst (BG) | Синій (Swift Blue) |
| Струни | D'Addario® EXL110 (.010 .013 .017 .026 .036 .046) | 9-42 | Elixir Nanoweb Light (10-46) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу | Гітара, фірмовий чохол, ключі для анкера і тремоло | Гітара, ключі для анкера та бриджу |
| Виробництво | Китай | Індонезія | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту) | 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!