Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар

Електрогітари серії M випромінюють найвищій клас у кожній безкомпромісній деталі. Відчуйте майстерність світового рівня та її універсальний голос - від насичених, резонуючих низів до сяючих верхніх частот. З кожною нотою серія M запрошує вас у світ натхнення, переносячи у звукові виміри, про які ви раніше могли лише мріяти - до сьогодні.
Cort M600 поєднує в собі вінтажний тональний характер із витонченою сучасною ергономікою, пропонуючи щільне, експресивне звучання хамбакерів у елегантному корпусі з двома вирізами. Завдяки преміальним штрихам, таким як топ із хвилястого клена, палісандрова накладка грифа та замкові кілки, ця гітара ідеально підійде для музикантів, яким потрібні класичні відчуття та безкомпромісна готовність до сцени.

Корпус та гриф з добірного червоного дерева - це перевірене роками поєднання, що забезпечує глибокий сустейн, потужну нижню середину та фірмову тональну теплоту. Завдяки цьому M600 забезпечує тактильні відчуття та тональний характер значно дорожчої бутікової гітари.

Розроблені для того, щоб підкреслити теплоту та глибину гітарних порід деревини, фірмові звукознімачі Cort Voiced Tone VTH-59 забезпечують щільне, повнотіле рок-звучання з ідеальним балансом гостроти щільності та розбірливості.

Вклеєний гриф та конструкція з суцільного червоного дерева створюють насичену, резонуючу основу, яка забезпечує тривалий та експресивний сустейн інструмента. На відміну від грифів на болтах, вклеєне з'єднання мінімізує втрати акустичної енергії на стику, що є класичним рецептом для отримання довгого сустейну.

Елегантний дизайн із двома вирізами (double-cutaway) забезпечує легкий доступ до верхніх ладів та витончений сучасний силует, який виглядає так само неперевершено, як і звучить.

Від бездоганно оброблених ладів до надійної фурнітури та ефектного кленового топу із глянсовим покриттям - кожна деталь M600 створена для того, щоб забезпечити максимальний комфорт, чудове звучання та стабільну надійність концерт за концертом.

Класичне поєднання фурнітури покращує стабільність строю та сустейн, маючи перевірену часом репутацію як на сцені, так і в студії. Оскільки конструкція є повністю фіксованою (без пружин та рухомих елементів, як у тремоло-системах), акустична енергія струн передається безпосередньо в корпус інструмента, що позитивно впливає на щільність та тривалість звучання нот.

Трипозиційний перемикач та спрощене розташування регуляторів дозволяють швидко налаштовувати потрібне звучання як на сцені, так і в студії. Регулятори розміщені так, щоб гітарист міг інтуїтивно знайти їх навіть наосліп під час виступу, але при цьому не зачіпав їх випадково рукою під час активного змаху медіатора.

Палісандрова накладка грифа та контурні вирізи корпусу роблять гру по всій довжині грифа комфортною та експресивною. Завдяки оптимізованій геометрії п'яти грифа та вирізів, рука не впирається в корпус під час переходів на верхні лади.

Локові кілки Cort забезпечують надійну та плавну стабільність налаштування, а також дозволяють швидко та легко міняти струни - навіть під час динамічної гри.
| Тип конструкції | Вклеєний гриф (set neck) |
| Корпус | Корпус із червоного дерева (mahogany) зі шпоном із хвилястого клена (flamed maple) |
| Мензура | 24.75″ (628mm) |
| Гриф | Червоне дерево (mahogany) |
| Накладка грифа | Палісандр (rosewood) |
| Товщина грифа | 1F : 20.0mm, 12F : 22.0mm |
| Профіль грифа | C Shape |
| Ширина грифа | 1 11/16″ (43mm) верхній поріжок |
| Радіус накладки грифа | 12″ (R305) |
| Інкрустація | Блоки - перламутрові маркери ладів |
| Окантовка | По корпусу - ivory |
| Бридж | Tune-O-Matic with Stop Tailpiece |
| Звукознімачі | Cort® Voiced Tone VTH59 Pickup Set (H-H) |
| Лади | 22 |
| Верхній поріжок | Graph Tech® Black TUSQ (43мм) |
| Механіка | Хром |
| Кілки | Замкові колки Cort |
| Управління | 1 гучність, 1 тон, 3-позиційний перемикач |
| Колір | Чорний прозорий - TBB (Trans Black Burst) |
| Струни | D'Addario® EXL110 (.010 .013 .017 .026 .036 .046) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | Уточнюйте вартість | 54 340 грн | 32 214 грн |
| Тип конструкції | Вклеєний гриф (set neck) | Вклеєний гриф | Вклеєний гриф (set neck) |
| Корпус | Корпус із червоного дерева (mahogany) зі шпоном із хвилястого клена (flamed maple) | Червоне дерево (Mahogany) з топом з клена (Maple) і шпоном з хвилястого клена (Flame Maple) | Червоне дерево (Mahogany) із внутрішніми порожнинами (Chambered) |
| Мензура | 24.75″ (628mm) | 25" (635мм) | 24.75"(628.6мм) |
| Гриф | Червоне дерево (mahogany) | Клен (Maple) | Червоне дерево (Mahogany), 3 частини |
| Накладка грифа | Палісандр (rosewood) | Палісандр (Rosewood) | Палісандр (rosewood) |
| Товщина грифа | 1F : 20.0mm, 12F : 22.0mm | Нульовий лад: 20мм (25/32") | 21.0 / 23.9 мм (1-й лад / 12-й лад) |
| Профіль грифа | C Shape | Wide Thin | |
| Ширина грифа | 1 11/16″ (43mm) верхній поріжок | Нульовий лад: 43мм (1 11/16"), місце з'єднання грифа з корпусом: 57мм (2 1/4") | 41.9/52 мм (0-й лад/12-й лад) |
| Радіус накладки грифа | 12″ (R305) | 10" (254мм) | 12" (305 мм) |
| Інкрустація | Блоки - перламутрові маркери ладів | Маркери ладів у формі птахів | Крапки - маркери ладів |
| Окантовка | По корпусу - ivory | Ivory по корпусу | |
| Бридж | Tune-O-Matic with Stop Tailpiece | Тремоло PRS Patented Tremolo, Molded | Tune-o-matic із струнотримачем типу Stop Bar |
| Звукознімачі | Cort® Voiced Tone VTH59 Pickup Set (H-H) | 2 х 85/15 "S" (H-H) | Хамбакери VH3b/VH3n (Alnico 5) |
| Лади | 22 | 24 | 22 лади Jumbo |
| Верхній поріжок | Graph Tech® Black TUSQ (43мм) | 43мм | 42 мм |
| Механіка | Хром | Нікель | Нікельована |
| Кілки | Замкові колки Cort | PRS Designed Tuners | Колки закритого типу |
| Управління | 1 гучність, 1 тон, 3-позиційний перемикач | Гучність/тембр (пуш-пул)/3-позиційний перемикач | 1 гучність, 1 тон (c Dry Switch), 3-позиційний перемикач |
| Колір | Чорний прозорий - TBB (Trans Black Burst) | Санбьорст - Black Gold Burst (BG) | Синій (Swift Blue) |
| Струни | D'Addario® EXL110 (.010 .013 .017 .026 .036 .046) | 9-42 | Elixir Nanoweb Light (10-46) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу | Гітара, фірмовий чохол, ключі для анкера і тремоло | Гітара, ключі для анкера та бриджу |
| Виробництво | Китай | Індонезія | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту) | 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Огляд нового флагмана від JAM TV
Читайте покрокову інструкцію з налаштування укулеле для початківців
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
Огляд нового флагмана від JAM TV
Читайте покрокову інструкцію з налаштування укулеле для початківців
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!