Фільтри:
Категорії:
скинути фільтр
Виробники:
Призначення:
Колір:
Замкові кілки:

Кілки для гітар


Показувати: 15 30 60

Кілки для гітари: основні види та рекомендації по догляду

Колки для гітари є досить специфічним пристосуванням. Їх головне завдання полягає в регулюванні натягу струн, а, отже, вони відповідають за правильність настройки музичного інструменту. Це незамінний і обов'язковий елемент для будь-якого типу гітар.

Види і їх особливості

Все кілки можна розділити на два типи: відкриті і закриті. Як і зрозуміло з назви, перші мають відкритий передавальний механізм. Закриті кілки відрізняються наявністю захисної кришки для збереження мастил. Це дозволяє збільшити термін експлуатації і запобігти пошкодженням.


Залежно від того, яким чином вони встановлюються, кілки можуть бути наступних видів:

 

  • У лінію (6, 5 або 4);
  • Двосторонні: 3 + 3, 3 + 2, 2 + 2 і т.п.;
  • Замкові/локові;
  • Фіксація за допомогою болтів;
  • Установка без використання болтів.

 

Замкові/локові кілки мають спеціальний механізм, що дозволяє затискати струну в штоку кілочка, тим самим забезпечуючи поліпшену стабільність ладу (за рахунок практичної відсутності витків на штоку) і істотно скорочуючи час, необхідний для заміни струн на гітарі.

 

При виборі кілків, варто звернути увагу на передавальне число. Це один з найважливіших параметрів, який відображає співвідношення числа обертів вала зі струною до числа оборотів кілочка вручну. Чим більше цей показник, тим повільніше буде відбуватися процес натягування струни. У той же час, це дозволить здійснити більш точну настройку музичного інструменту.

Поради по догляду

Щоб пристрій прослужило довгий час, рекомендується запам'ятати кілька важливих моментів:

 

  • Необхідно оглядати пристрій на наявність забруднень, пилу;
  • Очищення повинно здійснюватися за допомогою щіточки невеликих розмірів;
  • З метою уникнення появи люфтів, необхідно проводити періодичну перевірку гвинтів і шайб кілків;
  • При установці струн, не варто прикладати надмірних зусиль, щоб не пошкодити кілочок і струни;

 

Купити кілки для гітари можна в нашому інтернет магазині Jam. У каталозі ви зможете знайти перевірену продукцію за доступною ціною від таких брендів, як Goton, Maxtone, Paxphil, D'Addario, Warwick.

 

Доставка здійснюється в найкоротші терміни за допомогою транспортних компаній. Покупки будуть доставлені протягом декількох днів не тільки по Києву, але і в будь-який населений пункт України.