Фільтри:
Категорії:
скинути фільтр
Виробники:
Форма корпусу:
Підписні моделі:
Кількість струн:
Корпус:
Конструкція:
Мензура (гітара):
Бридж / тремоло:
Кількість ладів:
Звукознімачі:
Гриф:
Накладка грифа:
Тип корпусу:
Моделюючі гітари:
Набір (комплект):
Гітари для шульги:

Електрогітари


Показувати: 15 30 60

Мережа магазинів JAM пропонує вам найширший асортимент електрогітар безпосередньо від провідних світових виробників - Yamaha, ESP/LTD, PRS, Friedman, Framus, Cort, Fujigen. Від джазу, блюзу до хард року і ню-металу. Шести, семи і навіть восьмиструнні моделі для початківців і професіоналів. Електрогітари-баритони, моделі з фіксованим бриджем або з плаваючою тремоло системою типу Floyd Rose, Kahler або навіть екзотичні бриджі типу Evertune. Активні звукознімачі EMG, Seymour Duncan Blackouts або Fishman. Пасивні дизайни на основі DiMarzio і Seymour Duncan. У нас в асортименті є також моделюючі гітари Variax/JTV.

 

Важко зробити вибір? Наші кваліфіковані фахівці і експерти допоможуть вам підібрати електрогітару для будь-яких завдань, будь-якого бюджету і будь-якого музичного стилю. Ми працюємо для того, щоб ви отримували радість і позитивні емоції від володіння інструментом кожен день і кожну годину! 

 

Звичайно ж, у нас є і всі необхідні аксесуари для електрогітари: комбіки, кабінети, лампові підсилювачі, високоякісні гітарні кабелі, струни, ремені, чохли, кейси, а також незамінні засоби по догляду для вашого нового інструменту :)