Фільтри:
Категорії:
скинути фільтр
Виробники:
Призначення:
Чохол для двох гітар:

Чохли для гітар


Показувати: 15 30 60

Чохол: головний аксесуар для гітари

Найважливішим аксесуаром для будь-якої гітари є чохол або кейс. Це пристосування не тільки дозволить більш комфортно транспортувати музичний інструмент, але і дасть можливість захистити його від різних ушкоджень і впливу зовнішніх чинників, наприклад, вологи.

Особливості вибору

Головним завданням чохла є захист музичного інструменту від небажаних зовнішніх впливів. Залежно від цього виділяють наступні групи:

 

  • термостійкі;
  • водостійкі;
  • механічні.

 

Головною завданням чохлів з першої групи є захист гітари від впливу високої і низької температури. Відповідно, друга категорія необхідна при зайвої вологості. Третя група відрізняється тим, що має протиударними властивостями.


Крім захисних функцій варто також звертати увагу на жорсткість. Залежно від цієї характеристики виділяють аксесуари:

 

  • м'які.
  • напівжорсткі.
  • жорсткі.

 

Для виготовлення першого типу в основному використовуються матеріали, які мають синтетичну основу. Вони відрізняються невеликою вагою і здатні запобігти попаданню пилу, вплив перепадів температур і захистити від незначних пошкоджень.

 

Напівжорсткі майже не поступаються м'яким по практичності, однак мають кращий захист від механічних впливів.
 

Жорсткі швидше можна називати кейсами, які можуть забезпечити максимальний рівень надійності при транспортуванні музичного інструменту. Основними матеріалами для їх виготовлення служать дерево, алюміній і пластик.

 

Крім цього, в чохлі можуть також зберігатися різні аксесуари. Наприклад, педалі ефектів, блоки живлення, медіатори, комутації та багато іншого. Тому варто звертати увагу на наявність додаткових внутрішніх кишеньок.

 

Також варто звертати увагу на кількість інструментів, які можна транспортувати. Є чохли як для однієї, так і для двох гітар.

 

Найбільш поширеними виробниками є Gator, Rockbag і Cort. Продукція цих компаній вже давно зарекомендувала себе як якісна і надійна. І щоб купити чохол цих виробників зовсім не обов'язково здійснювати тривалі походи по магазинах.

 

Все найнеобхідніше, в тому числі різні моделі чохлів для гітар, ви зможете знайти в нашому інтернет-магазині Jam. Тут вас порадує не тільки доступний асортимент, а й приємні ціни. До того ж, ми доставляємо товар, як по Києву, так і в будь-яке інше місто України як транспортними компаніями, так і в магазини наших партнерів по всій країні.