Каподастри


Показувати: 15 30 60

Каподастр: все від А до Я

Щоб красиво грати на гітарі, не завжди достатньо тільки музичного інструменту. Одним з аксесуарів, який активно допомагає кожному гітаристу створювати віртуозні акценти, служить каподастр. При цьому, його головним призначенням є не тільки полегшення процесу гри при неймовірно складних акордах.

Особливості та різновиди

Даний аксесуар просто незамінний для гітариста, незалежно від того, новачок він або професіонал. Це свого роду затиск, який використовується на різних видах струнно-щипкових інструментів. Цей аксесуар неймовірно корисний, якщо музикантові просто на просто незручно грати той чи інший акорд, а підбирати нову аппликатуру не хочеться. Головними його завданнями є:

  • Допомога в зміні тональності (наприклад, якщо потрібно підлаштуватися під вокал);
  • Додаткова можливість для проведення експериментів завдяки затискання лише кількох струн;
  • Допомога у виконанні складних акордів, при якому він може замінити баре.

 

Виділяють наступні групи цих пристосувань:

  • Пружинні. Відрізняються своєю зручністю та практичністю. Це обумовлено тим, що в них можна регулювати силу притиску за рахунок спеціального механізму. При цьому, дана група має ще один різновид - каподастр з затискачем (або як його по-іншому називають - з замком).
  • Натяжні. Мають дуже просту і нехитру конструкцію. Адже, по суті, вони являють собою з'єднання затиску і еластичною гумки або ремінця. Головною перевагою є доступність.

 

У залежності від сфери застосування розрізняють каподастри для:

  • Класичних гітар, які відрізняються середньою силою затиску і часто плоским профілем;
  • 12-струнних інструментів, яким необхідна велика сила затиску;
  • Акустичних і електрогітар (відрізняються більш радіусної формою площині затиску);

 

Якщо хочете придбати каподастр, то інтернет-магазин Jam до ваших послуг. Тут ви зможете ознайомитися з великим асортиментом продукції різних брендів, який має доступні ціни. Навіть якщо у вас є сумніви - не біда. Ви можете проконсультуватися з нашими менеджерами для прийняття кінцевого рішення. У нас ви можете придбати продукцію таких виробників як DUNLOP, FZONE, MAXTONE, D'ADDARIO. Куплені музичні інструменти доставляються як по Києву, так і в інші міста України.