Про нас, мережа магазинів JAM, музичні інструменти

JAM - найбільша українська мережа мультибрендових магазинів музичних інструментів

Зупинивши свій вибір на нашій мережі, ви отримуєте можливість вибрати необхідний товар з більш ніж 9 000 найменувань, актуальну інформацію про наявність і технічні характеристики продукції, бездоганний сервіс і гарантійну підтримку. За 19 років плідної праці ми зарекомендували себе як надійний бізнес партнер, стабільно розвиваючись і розширюючи наші кордони. Сьогодні мережа музичних магазинів JAM налічує 9 роздрібних точок по всій території України і інтернет-магазин www.jam.ua.

 

Тільки офіційна продукція напряму від виробників

Ми є офіційним представником таких всесвітньо відомих брендів, як: Yamaha, Cort, D'Addario, Alto Professional, Audix, Alesis, Dunlop, Line 6, ESP, Sabian, Celestion, Warwick, M-Audio, FGN і багатьох інших. Ми представляємо в Україні понад 60 торгових марок і брендів.

 

Широкий асортимент товарів

Гітари, клавішні, ударні, духові, смичкові інструменти. Кожен покупець знайде для себе не тільки інструмент, а й аксесуари до нього: стійки, чохли, кейси, засоби по догляду і т.д. Ми також пропонуємо широкий спектр професійного звукового обладнання: акустичні системи, підсилювачі, мікшерні пульти, мікрофони, пристрої обробки сигналів. У сучасному музичному бізнесі не обійтися без якісного світла. У нас є, що запропонувати Вам: сканери, прилади заливного світла, лазери, прилади на світлових елементах LED, DMX контролери, дим-машини та витратні матеріали.

 

Наша мета

Наша основна мета - запропонувати якомога ширший асортимент товарів як професійним музикантам, так і тим, хто тільки починає свій шлях в дивний і прекрасний світ музики. Працюючи напряму з безліччю виробників зі світовим ім'ям, ми прагнемо привнести європейські стандарти у музичну індустрію українського ринку.

 

Магазин музичних інструментів JAM Київ вул. Драгоманова 31Д

 

Найдосконаліший музичний комплекс в Україні

Магазин JAM в Києві за адресою вул. Драгоманова, 31-Д загальною площею понад 850 квадратних метрів - це найбільший магазин нашої мережі, і, об'єктивно найдосконаліший музичний комплекс в Україні! На трьох його рівнях розташовані різні зони з клавішними, оркестровими і класичними інструментами, електрогітарами, бас-гітарами, ударними, професійним аудіообладнанням, студійним обладнанням, а також світловими приладами і різноманітними аксесуарами. Найширший асортимент товарів, затишна атмосфера, кабіни для прослуховування, кава - і це тільки початок!

 

У новому магазині працює Студія Музичного Розвитку JAM для дітей по класу гітар, клавішних, ударних, духових інструментів, вокалу і "музичної математики" - сольфеджіо.

 

Магазин музичних інструментів JAM Київ вул. Драгоманова 31Д
Магазин музичних інструментів JAM Київ вул. Драгоманова 31Д
Магазин музичних інструментів JAM Київ вул. Драгоманова 31Д
Магазин музыкальных инструментов JAM Киев ул. Драгоманова 31Д
Магазин музичних інструментів JAM Київ вул. Драгоманова 31Д
Магазин музичних інструментів JAM Київ вул. Драгоманова 31Д
Магазин музичних інструментів JAM Київ вул. Драгоманова 31Д
Магазин музичних інструментів JAM Київ вул. Драгоманова 31Д
Магазин музичних інструментів JAM Київ вул. Драгоманова 31Д
Магазин музичних інструментів JAM Київ вул. Драгоманова 31Д

 

Сервісний центр

Крім цього, наш новий магазин - це ще й професійна Сервісна станція для музичного обладнання, а також звукових і світлових приладів. Ми не перший рік займаємося апгрейдом, тюнінгом, ремонтом, відновними роботами для будь-якого музичного інструменту або аудіообладнання. Наша гордість - це люди, майстри - золоті руки, які працюють з нами, що обслуговують і відновлюють гітари, синтезатори, "звук" і "світло" з усіх куточків України. До їх складу входять і майстри нашого Гітарного Сервісного Центру, першого в Україні, створеного в 2010 році, що спеціалізується виключно на гітарах. Здати і забрати інструмент з ремонту можна прямо в новому магазині JAM (на нижньому рівні).

 

Купуючи товар в мережі JAM ви отримуєте товар напряму з перших рук - від компанії виробника і дистриб'ютора, що гарантує офіційність пропонованого в Україні товару, якість продукції та сервісну (гарантійну і післягарантійну) підтримку в нашому сервісному центрі.

 

Робота з бюджетними організаціями і участь в тендерах системи ProZorro

Ми співпрацюємо з більш ніж c 70 організаціями, маємо понад 270 успішно укладених договорів. Надаємо свої послуги з проведення тендерних закупівель через систему ProZorro для державних, міжнародних і комерційних організацій на території України. Консультуємо і розробляємо цільові проекти, технічні специфікації під задачі замовника. 

 

Актуальна вартість і наявність

Значний перелік продукції, яку ми пропонуємо , а це більше 9000 найменувань, не віртуально, а реально знаходиться в наших магазинах і на наших складських площах. Ми працюємо без посередників. У мережі наших магазинів товар можна не тільки подивитися, але і послухати і випробувати, що в разі музичного обладнання більш ніж важливо.

 

Актуальна інформація про наявність товару в мережі наших магазинів оновлюється на сайті кожні 15 хвилин, даючи Вам можливість не тільки знайти і вибрати потрібну продукцію в електронному каталозі, а й бачити, де, в якому магазині вона на даний момент знаходиться. Інформація про ціни оновлюється кожні 12 годин.

 

Магазини-партнери JAM в Україні

У Вашому місті немає магазину мережі JAM? Не біда. Ми співпрацюємо з більш ніж п'ятдесятьма магазинами музичних інструментів по всій Україні. Ви можете оформити замовлення у нас, і в найкоротші терміни товар приїде в магазин нашого партнера в вашому місті. Заходьте в розділ "КОНТАКТИ".

 

Гаряча лінія і технічна підтримка JAM

У такому різноманітті товарів непідготовленому покупцеві нескладно заплутатися. Щоб цього не сталося, наші професійні продавці-консультанти завжди напоготові. Вони допоможуть швидко і результативно знайти саме той товар, який потрібен вам! З'явилися питання? Не відкладайте на потім, а прямо зараз телефонуйте нам на гарячу лінію:

 

0-800-50-49-49 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по території України)

067-405-31-31 (безкоштовно з мобільного)

066-405-31-31 (безкоштовно з мобільного)

 

Інформаційна лінія працює без вихідних з 10-00 до 18-00. Крім цього ми раді будемо відповісти на всі ваші запитання в онлайн чаті і Facebook

 

Музичні виставки, семінари та майстер-класи в JAM

Мережа магазинів JAM - постійний учасник найбільшої щорічної виставки" Український Музичний Ярмарок", яка проходить восени в Києві.

Українська Музична Ярмарок 2012 SOLO

 

Ми організовуємо і проводимо регулярні майстеркласи і навчальні семінари як для роздрібних покупців, так і для наших партнерів - продавців і співробітників музичних магазинів.

Виктор Смльский мастеркласс в Киеве 20 декабря магазин JAM ул.Драгоманова 31д 16:00

Завдяки активній підтримці наших партнерів в Україні встигли побувати з семінарами та демонстраціями Dave Weckl (Yamaha), Bert Smorenburg (Yamaha), Peter Baartmans (Yamaha), Toralph Abgarjan (Yamaha), Тім Іванов (Yamaha), Paty Ballinas (Yamaha) , Akihiro Tanaka (Yamaha), Dave Goodman (Yamaha), Susan Albers (Yamaha), Erjan van der Laan (Jim Dunlop), Dom Famularo (Sabian), Антон Давідянц, Женя Галіч (O`Torvald), Andy Irvine (Warwick) , Gus G. (ESP), Віктор Смольський (Yamaha), Роман Скоробагатько (ESP, Line 6), Jinjer, Sinoptik, Scream Inc., LosSamos і інші.

Наші бренди

Сьогодні JAM офіційно представляє в Україні продукцію таких торгових марок, як: