ru

Не реєструвалися? Реєстрація

У мене є обліковий запис.

Не реєструвалися? Реєстрація

Не реєструвалися? Реєстрація

Не реєструвалися? Реєстрація


Ласкаво просимо в JAM

1 червня 2003 року ми відкрили свій перший магазин в Києві на Хрещатику у ТЦ «Глобус». І ось сьогодні, через 20 років, ми - найбільша мережа музичних магазинів в Україні. Ми офіційно представляємо більш ніж 80 світових брендів і 9500+ найменувань товарів у 9 роздрібних магазинах в Києві, Дніпрі та Івано-Франківську, а також онлайн.

Дивитися промо-ролік

Найбільша мережа магазинів музичних інструментів в Україні

1 червня 2003 року ми відкрили свій перший магазин в Києві на Хрещатику у ТЦ «Глобус». І ось сьогодні, через 20 років, ми - найбільша мережа музичних магазинів в Україні. Ми офіційно представляємо більш ніж 80 світових брендів і 9500+ найменувань товарів у 9 роздрібних магазинах в Києві, Дніпрі та Івано-Франківську, а також онлайн.

«Руками
не чіпати!»

Ми відкинули принцип «Руками не чіпати!» Він для музеїв, а не для живих магазинів. Хочете грати - грайте. Хочете співати - співайте.

Покупців обслуговують компетентні і приємні консультанти. У наші магазини можна зайти з гіперактивною дитиною і отримати не скандал, а баночку джему.

Саме для вас кабінки для прослуховування з дзеркалами, щоб ви оцінили свій новий образ з гітарою.

JAM - це Мега вибір!

Ласкаво просимо в JAM на Позняках в Києві

Це найбільший і досконалий музичний комплекс в Україні - три поверхи і тисячі інструментів, кожен з яких можна подивитися, послухати і помацати.

Ми знайомимо дітей з їх першою скрипкою і допомагаємо професіоналам озвучити концертний зал. До кожного клієнта ми підходимо індивідуально і навіть знаємо, скільки вершків додати вам у каву.

У нашому сучасному музичному комплексі представлені не тільки музичні інструменти, там розташована Школа Музичного Розвитку для дітей і Сервісний Центр для ремонту і тюнінга вашого інструменту.

JAM – це вся Україна!

Дев'ять фірмових роздрібних магазинів JAM в Києві, Дніпрі та Івано-Франківську - це далеко не все. На нашому онлайн-порталі JAM.UA ви можете вибрати і придбати музичний інструмент, а також замовити його оперативну доставку в будь-який куточок України як транспортними компаніями, так і в магазини наших численних партнерів в більш ніж 35 містах.

Інформація про ціни та наявність на JAM.UA оновлюється в реальному часі і завжди максимально актуальна.

JAM – це рух!

Доставити ваше замовлення сьогодні? Так, це реально. Напевно ви вже помічали мікроавтобуси з логотипом JAM в Києві - це наша власна служба доставки вже везе комусь бажаний інструмент.

Для доставки по Україні ми співпрацюємо з надійною і перевіреною транспортною компанією, щоб ваше замовлення не тільки вчасно приїхало, але і було цілим і неушкодженим. Перед далекою дорогою ми обов'язково проводимо передпродажну підготовку.

JAM - це підтримка

Ексклюзивні роботи по відновленню і апгрейду вашого інструменту

У JAM вас чекає професійний Сервісний Центр. Ми не перший десяток років займаємося ремонтом і обслуговуванням музичних інструментів, а також звукового і світлового обладнання.

Фахівці нашого сервісного центру займаються не тільки гарантійним і післягарантійним обслуговуванням будь-яких музичних інструментів. Ці майстри з золотими руками віртуозно виконують ексклюзивні роботи по відновленню та апгрейду.

Для обслуговування дерев'яних музичних інструментів, зокрема різноманітних гітар, у 2010 році ми відкрили спеціалізований "Гітарний Сервісний Центр JAM".

Наші роботи

В нашій Студії Музичного Розвитку ваша дитина з цікавістю і задоволенням опанує музичний інструмент, отримає масу корисних знань і вмінь в музичній області, відкриє для себе чудовий світ звуків.

Всі діти обдаровані і талановиті від природи, ми всього лише допомагаємо їм розкритися. А у відповідь вони радують нас своєю творчістю. Як алмаз повинен отримувати огранювання, щоб стати розкішним діамантом, так і талант повинен отримувати школу, щоб стати справжнім майстром. Тому ми безмежно вдячні нашим викладачам, які, як справжні ювеліри, з усією душею і професіоналізмом допомагають нашим дітям прагнути до вершин

Правила конкурсного відбору та вимоги до юних дарувань тут.

Jam - це можливість повчитися у зірки

У нашому музичному комплексі в Києві на Позняках ми проводимо майстер-класи, музичні воркшопи та зустрічі з відомими музикантами, приймаємо гостей з усього світу - з Європи, Азії, США та України.

Завітайте до нас у гості - у нас завжди цікаво!

Де нас знайти