Піаніно


Показувати: 15 30 60

Що потрібно знати про піаніно?

Серед великої різноманітності клавішних інструментів, піаніно займає одну з лідируючих позицій за поширеністю і затребуваності. Цей чудовий інструмент завжди дуже почесно мати вдома, щоб діти і дорослі могли вчитися грі на ньому. Піаніно прекрасно підходить для навчання, а також для гри в величезному різноманітті сучасних і класичних музичних творів.

Особливості піаніно

Багато плутаються серед понять « піаніно »і« рояль ». Головна відмінність полягає в тому, що у піаніно основні елементи, до яких відносяться дека, механічна частина і струни, розташовуються вертикально, а не горизонтально як у рояля. Саме завдяки цій конструктивній особливості піаніно і рояль звучать по-різному, а піаніно при цьому займає значно менше місця. & Nbsp;


Музичний діапазон піаніно становить 88 нот або 7 октав.

за своїм зовнішнім виглядом цей музичний інструмент нагадує великий комод, у якого є виступаюча вперед частина. Задня частина являє собою дерев'яну раму або Футор, який надає міцність всієї конструкції. Спереду на ньому розташовується резонансна дека, поверх якої знаходиться міцна чавунна рама, на яку кріпляться струни і молоточки.


Головними сильними сторонами цього клавишного інструменту є:
• відсутність необхідності підключення до електричної мережі;
• відтворює натуральний звук, одержуваний завдяки чутливості клавіш;
• займає набагато менше корисного простору, ніж його близький побратим - рояль;
• можна ставити в будь-якому приміщенні, навіть у невеликій квартирі;
• ідеально підходить для навчання дитини.

Різновиди піаніно

Перші моделі цього інструменту з'явилися на початку XIX століття. Однак остаточну сучасну форму вони знайшли тільки через століття. Зараз виділяють кілька видів, які відрізняються між собою за розміром: домашнє, кабінетне, концертне піаніно. Найбільш поширеним є другий варіант.


Купити вподобане піаніно ви можете швидко і комфортно в нашому інтернет-магазині Jam. Тут ви зможете ознайомитися з широким асортиментом піаніно Yamaha.


Покупки тут не тільки зручні, але і вигідні. Адже тут найкращі умови, які включають в себе і безпроцентну розстрочку на будь-які музичні інструменти. Доставка покупок здійснюється в найкоротші терміни транспортними компаніями, як до Києва, так і в будь-яке інше місто України.