Цифрові піаніно


Показувати: 15 30 60

Як вибрати цифрове піаніно?

Вибрати максимально наближене до акустичного інструменту цифрове піаніно досить просто. Варто враховувати конструктивні особливості, принцип роботи та інші характеристики музичного інструменту. Головна перевага даного пристрою полягає в компактності, невеликій вазі (в порівнянні з традиційними акустичними піаніно), можливістю репетицій в навушниках, не заважаючи сусідам.

Типи цифрових піаніно

Одним з головних параметрів, за якими розрізняють електронне піаніно, є корпус. Моделі можуть бути:

  • Сценічні цифрові піаніно;
  • Інтер'єрні цифрові піаніно.

 

Сценічні цифрові піаніно - це електронний клавішний інструмент в легкому пластиковому корпусі. Стійка часто відсутня, однак її можна придбати додатково при бажанні. Можуть мати вбудовану акустичну систему невеликої потужності. Такі моделі підійдуть для тих, хто хоче мати мобільний інструмент, який можна легко транспортувати, займатися вдома і виступати з ним на сцені.

 

інтер'єрні цифрові піаніно мають масивний великий корпус з ДСП або деревини, і за зовнішнім виглядом дуже сильно нагадують акустичні інструменти. Безліч колірних рішень варіантів обробки допоможе легко інтегрувати такий інструмент в домашній інтер'єр. На відміну від сценічних, в таких цифрових піаніно використовується потужна багатосмугова акустична система, щоб зробити звучання максимально реалістичним. При цьому також існує можливість безшумного заняття в навушниках.

Основні характеристики

Вибір інструмента варто робити після ознайомлення з основними характеристиками:

  • Поліфонія;
  • Тон-генератор;
  • Тип молоточкової механіки;
  • Наявність педалей;
  • Можливість запису;
  • Виконання корпусу;

Поліфонія - характеристика, яка показує скільки нот одночасно може відтворити інструмент без втрати якості. Сучасні моделі можуть мати значення поліфонії в 48, 64, 128 і 256 нот.


Для повноцінної гри на фортепіано необхідний і функціонал ножних педалей. У найпростіших базових моделях, присутній одна педаль-сустейн. Вона забезпечує більш протяжний звук. У інтер'єрних моделях присутні три педалі (damper, sostenuto, soft) як у акустичного фортепіано. Однак і для деяких сценічних цифрових піаніно є можливість докупити окремо стійку і педальний блок з трьома педалями.


Традиційно, в комплект з піаніно входять такі елементи:

  • Пюпітр (підставка для нот).
  • Банкетка (як правило комплектується з інтер'єрними моделями);

 

Окремо також можна придбати оригінальні і універсальні складні стійки/підставки, кабелі, блоки педалей, накидки або чохли, навушники.

 

Купити цифрове піаніно можна в інтернет магазині Jam за доступною ціною. Тут вас порадує не тільки великий вибір, офіційна гарантія, але і комфортні умови оплати, в тому числі і безвідсоткова оплата частинами. Доставка купленої продукції здійснюється в найкоротші терміни за допомогою транспортних компаній в будь-яке місто України: Київ, Вінниця, Запоріжжя, Львів, Харків, Одеса та ін.