СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР JAM

Сервісний центр JAM

JAM - це не тільки магазин, але і професійна Сервісна станція для музичного обладнання, а також звукових і світлових приладів. Ми не перший десяток років займаємося відновними роботами будь-якої складності для будь-якого музичного інструменту або аудіообладнання.

 

Ми забезпечуємо постійну наявність оригінальних запасних частин і витратних матеріалів безпосередньо від виробників для оперативного виконання ремонтних робіт. Замовлення запасних частин у виробників нашого портфеля брендів ми виконуємо безпосередньо в найкоротші для клієнтів/замовників терміни.

 

Наша гордість - це люди, майстри - золоті руки

Сервісний центр JAM

Фахівці нашого сервісного центру не просто виконують надскладні роботи з гарантійного і післягарантійного обслуговування будь-якого інструменту, але і з задоволенням виконують ексклюзивні роботи по відновленню, а також фарбування інструментів.

 

Професіоналізм і логістика нашого Сервісного Центру були відзначені багатьма виробниками, продукцію яких ми реалізуємо на українському ринку: Yamaha, Alto Professional, Alesis, Celestion , Chauvet, Cort, DiMarzio, Jim Dunlop, ESP, Line 6, Mooer, Samson, Superlux, Warwick, FGN та інших.

 

Для обслуговування гітар у всьому їх різноманітті в 2010 році ми відкрили спеціалізований "Гітарний Сервісний Центр JAM"

Гітарний сервісний центр JAM

"Гітарний Сервісний центр JAM" став першим в Україні центром , обладнаним всім необхідним обладнанням для виконання обслуговування і відновлювальних робіт будь-якої складності. Це малярська зона зі спеціальною витяжкою, системою вентиляції, сушінням і компресорним обладнанням для нанесення лакофарбового покриття. Це робоча зона з різним професійним ручним, електроустаткуванням і верстатами для свердління, шліфування, полірування, заміни ладів, корекції радіусів і інших відновлювальних робіт. І найголовніше - це досвідчені і професійні майстри!

 

Працюючи на ринку музичних інструментів протягом багатьох років, ми постійно стикалися з проблемою якісного обслуговування, тюнінгу і ремонту гітар. Як відомо, гітари - це найвищий показник продажів музичні інструменти не тільки в Україні, а й в усьому світі. Тому, як покупці, так і продавці зацікавлені в оперативному і якісному вирішенні питань з обслуговуванням, ремонтом акустичних і електро інструментів, а також їх передпродажною підготовкою.

Гітарний сервісний центр JAM

Незважаючи на наявність великого попиту на такий вид послуги, як в Києві, так і в Україні існує дуже трохи майстерень і професійних майстрів, які спеціалізуються на такого виду роботи. І вже зовсім одиниці мають обладнання для виконання повного спектра ремонтних робіт, найбільш складними з яких є відновлювальні та лакофарбові. 

 

Спектр послуг включає в себе всі можливі роботи, починаючи від рядового обслуговування (відбудови грифа, механіки, заміни струн, звукознімачів і електроніки), дрібного ремонту (шліфування і заміни ладів) до складного відновного ремонту (склейки, фарбування і полірування).

 

>>>Вартість послуг і робіт Електронного та Гітарного Сервісних Центрів JAM

 

Контактна інформація:

  • Київ, вул. Драгоманова, 31 Д, (район ст. метро Позняки), магазин JAM
  • Графік роботи гітарного сервісу: 10:00 - 19:00 (Вихідний - неділя)
  • Графік роботи електронного сервісу: 10:00 - 19:00 (Вихідний - неділя)
  • Тел./Факс: (044) 334-30-65


Для того, щоб отримати інформацію про статус ремонту введіть наступні дані:

Номер ремонту:
Контактний номер телефону:
(наприклад: 380674053131)