Тревел гітари


Показувати: 15 30 60

Що таке тревел гітара і в чому її особливості?

Тревел гітара є різновидом акустичних гітар. Це пристосування відрізняється багатогранністю звучання. Крім надійної і якісної збірки, яку забезпечують виробники музичних інструментів, ці вироби відрізняються невеликими габаритами корпусу.


Головною перевагою цих акустичних гітар є те, що відтворення звуку відбувається завдяки фізичним законам акустики. Для творчості не потрібні додаткові пристосування і аксесуари: комбопідсилювачі, кабелі та багато іншого. Тревел гітари дозволяють насолоджуватися грою незалежно від того, де ви знаходитесь: вдома, на прогулянці, в дорозі. Завдяки цьому, вони отримали велику популярність і поширення в усьому світі.

На що звернути увагу при виборі?

Вибираючи хорошу модель, яка підходила б по всіх параметрах, варто звернути увагу на наступні характеристики:

 

  • мензура (найчастіше вона зменшена);
  • струни (металеві або нейлонові);
  • тип обробки.

Крім надійної збірки, використання якісних матеріалів, тревел версії акустичних гітар можуть відрізнятися наявністю яскравих акцентів , наприклад, помітні маркери на грифі.


Вибираючи модель, варто звернути особливу увагу на форму корпусу. Адже тревел гітара є інструментом для мандрівників. Саме тому вона повинна бути максимально зручною незалежно від ситуації і місця, де її будуть використовувати. Також варто звертати увагу на дрібні деталі. Зокрема, наявність литих хромованих кілочок забезпечує надійність і запобігає ковзанню.

 

Тревел гітару купити варто кожному, хто не хоче розлучатися з музикою. Вони відрізняються невеликими габаритами, акуратним зовнішнім виглядом, гарним звучанням, яке охоплює досить великий діапазон частот і має особливі акценти на середні частоти, про що свідчать численні відгуки та огляди.

 

Купити тревел гітару за доступними цінами можна в спеціалізованому інтернет-магазиніJAM. Тут представлений великий асортимент музичних інструментів, обладнання, аксесуарів, які допоможуть повною мірою насолоджуватися творчістю. Замовити відповідні товари можна як в Києві, так і з доставкою в будь-яке інше місто України.