ru

Не реєструвалися? Реєстрація

У мене є обліковий запис.

Не реєструвалися? Реєстрація

Не реєструвалися? Реєстрація

Не реєструвалися? Реєстрація


Скрипки YamahaДокладніше

СКРИПКА СПІВАЄ У ТВОЇХ РУКАХ!

У нас в каталозі ти зможеш знайти найкращий інструмент для себе, а також струни, смички, каніфоль та інші аксесуари.

Каталог Смичкових інструментів

Смичкові інструменти - інструкції: як вибрати, як купити

Акція: Новорічний Розпродаж в JAM! (Завершена)

Знижки до 70% на понад 90 товарів

Новинка: Yamaha YH-L700A!

Бездротові навушники із 3D звуковим полем

Новинка: Лімітована серія медіаторів DUNLOP Mriya!

100% коштів з продажу йдуть на допомогу ЗСУ

Анонс: зустрічайте оновлений вебсайт JAM!

Сучасний дизайн, особистий кабінет, нові функціонал та можливості

Новинка: Лімітована серія медіаторів DUNLOP Crimea!

100% коштів з продажу йдуть на допомогу ЗСУ

Струнно-смичкові інструменти – група музичних інструментів, які характеризуються наявністю струн і смичка: звук створюється саме за допомогою них. Інструменти мають струни, як і гітари, проте різниця полягає в способі створення звуку, манери гри, самій кількості струн.

Вважається, що прообразом такого музичного інструменту став лук – зброя, що стріляє стрілами. Лучники помітили, що натягнута тятива лука створює мелодійний звук. З того часу в багатьох народах з’явилися схожі музичні інструменти.

За якими видами розрізняють струнно-смичкові інструменти?

У світі існує кілька десятків видів струнно-смичкових інструментів. Найзручніше розділити їх на дві великі категорії: народні та академічні.

В більшості випадків музикантів-початківців та професіоналів цікавлять саме академічні інструменти струнно-смичкової групи. Всього існує чотири основні види: скрипка, альт, віолончель, контрабас.

Розпочати варто зі скрипки, яку вважають королевою оркестру. Вона складається з грушоподібного корпусу, грифу, струн, кілкової коробки. Звук, як ми вже казали, створюється за допомогою смичка.

Наступний смичковий інструмент – альт. Йому вже близько 500 років. На відміну від скрипки альт створює густий та оксамитовий звук. Альт більший за скрипку, тому освоїти його важче, адже потрібно мати хорошу розтяжку пальців та силу в руках.

Ще один відомий смичковий музичний інструмент – віолончель. Вона втричі більша за скрипку. Більші за розміром і смички. Під час гри інструмент стоїть на підлозі, а віолончеліст грає сидячи. Звучання віолончелі відрізняється від звучання скрипки чи альта. Цей струнний смичковий інструмент використовується для гри в оркестрі чи сольних композицій.

Найнижчі за тоном звучання та найбільші серед смичкових музичних інструментів контрабаси. Через великий розмір контрабаса музикант грає стоячи.

Як вибрати струнно-смичковий інструмент

Що стосується вибору інструменту, то він залежить від того, звучання якого інструменту вам подобається більше, який з них ви хочете опанувати. Далі варто звернути увагу, наскільки серйозно ви плануєте займатися музикою. Якщо це буде освоєння нового інструменту, гра для власного задоволення, то буде цілком достатньо бюджетної моделі.

Недорогий варіант краще вибрати і для навчання дитини. Досить часто бажання навчитися грати на скрипці – це лише тимчасове дитяче захоплення. То ж не варто витрачати кошти на дуже дорогу модель, яка через кілька місяців перестане бути об’єктом цікавості.

В асортименті нашого інтернет-магазину ви знайдете струнно-смичкові інструменти для дорослих та дітей. Для навчання гри JAM пропонує прості моделі для дітей та дорослих. Такі скрипки, альти чи віолончелі дозволяють отримати базові прийоми гри, відпрацювати необхідні навички та правильну техніку.

Зовсім інша річ, якщо ж мова йде про участь у симфонічному оркестрі. Для такого випадку знадобиться інструмент преміум-класу з бездоганним звучанням. Звісно, коштують такі варіанти набагато дорожче. Знайти професійні моделі за прийнятними цінами ви також завжди зможете в нашому інтернет-магазині.

Вибір правильного розміру скрипки, віолончелі чи альта – один з головних етапів покупки. Розмір повинен відповідати зросту та довжині рук самого музиканта. Особливо розміри важливі на етапі навчання. Якщо інструмент буде замалим або завеликим, то і бажання навчатися досить швидко зникне.

Професійні скрипалі чи віолончелісти знають, як вибрати зручну віолончель чи скрипку. Якщо ви не маєте такого досвіду, то завжди можете звернутися до наших консультантів. Фахівці магазинів JAM з радістю нададуть консультації по вибору музичних інструментів, враховуючи ваші побажання та інші особливості.

Смичок – головний елемент, за допомогою якого створюється звук. Від того, наскільки він буде зручним для музиканта, залежить якість звучання, комфорт під час гри. Смичок має відповідати таким вимогам:

В конструкцію смичка входить і кінський волос. Варто пам’ятати, що чим сильніший натяг волоса, тим менш міцний сам смичок.

Як правильно експлуатувати смичковий інструмент?

При дбайливому ставленні музичні інструменти струнно-смичкової групи не тільки довше зберігаються, але й краще звучать. У нас ви можете замовити спеціальні засоби по догляду за смичковими інструментами, які суттєво продовжать термін їх експлуатації.

Незалежно від типу (скрипка, контрабас, альт чи віолончель), вироби мають зберігатися в спеціальному кофрі. Крім того, рівень вологи в приміщенні повинен бути постійним, не допускаються протяги. Якщо такі фактори будуть постійно діяти на деревину, то звучання суттєво погіршиться.

При необхідності перевезення також використовуються чохли. Всередині є спеціальні м’які вставки та фіксатори, які запобігають руйнуванню інструменту під час випадкових ударів. При транспортуванні також застосовуються регулятори вологості. Крім того, поверхня деревини регулярно очищається від пилу та інших забруднень за допомогою спеціальних засобів. Знайти ви їх завжди зможете в асортименті нашого магазину.

Головна умова – регулярне використання інструменту. Деревина має регулярно відчувати резонанс, який добре впливає на структуру волокон матеріалу. Самі вироби досить крихкі, тому варто виключити будь-які механічні дії на поверхню інструменту.

Купити смичковий музичний інструмент в JAM

Багато жителів нашої країни хочуть навчитися грати на скрипці чи віолончелі. Є й ті, хто вже професійно володіє альтом чи контрабасом, тому хоче купити його. Незалежно від обставин, музичний інтернет-магазин JAM задовольнить потреби будь-якого покупця. І новачок, і професіонал знайде в нашому асортименті якісні смичкові інструменти від найкращих виробників сучасності.

Ми пропонуємо гідний вибір варіантів: ви знайдете струнно-смичковий інструмент для дитини та дорослого. Серед інших наших переваг:

Якщо ви чи ваша дитина вирішили опанувати один зі струнно-смичкових інструментів, інтернет-магазин JAM допоможе в здійсненні вашої мрії. Ми запропонуємо вам найкращі варіанти скрипок, альтів, віолончелей, контрабасів та смичків до них. Крім того, у нас ви знайдете і корисні аксесуари для догляду за інструментом чи його безпечного зберігання.

Де нас знайти