Синтезатори


Показувати: 15 30 60

Синтезатор: то, що повинен знати кожен

Якщо спочатку таке поняття як синтезатор застосовувалося до всякого пристосуванню, яке мало можливість синтезувати звук, то зараз це позначення використовується для групи клавішних інструментів.

Різновиди і класифікації

Існує чимало всіляких ознак, за якими можна провести диференціацію синтезаторів. Якщо відштовхуватися від типу генерації, то можна виділити дві наступні групи:

 

  • синтезуючі;
  • семплеры і ромплеры.

Остання група відрізняється тим, що дані пристосування мають можливість відтворювати записані звуки практично з будь-якого змінного носія. При цьому, деякі з них можуть працювати, комбінуючи деякі шматочки семплів.

 

В залежності від того, як і середовище генерації, розрізняють пристрої:

 

  • аналогові;
  • цифрові.

 

Також варто відзначити, що гібридні - це комбінованого типу синтезатори, які мають ознаки двох інших.

 

У залежності від того, яка кількість нот/голосів одночасно здатний відтворити синтезатор, розрізняють моделі:

 

  • поліфонічні;
  • монофонічні.

 

Перша група з'явилася, коли музичні інструменти стали оснащуватися мікропроцесорами. До цього моменту всі моделі були монофонічними або одноголосним.

 

Ще однією важливою ознакою, за яким можна класифікувати синтезатори, є їх призначення. Всі моделі можна розділити на дві великі групи:

 

  • для домашнього використання;
  • професійні інструменти.

 

Перша група використовується любителями і тими, хто тільки починає своє навчання. У більшості випадків такі вироби оснащуються вбудованими динаміками. Професійні моделі можуть похвалитися великим функціоналом можливостей або вузькою спрямованістю. До першого різновиду можна віднести так звані робочі станції, які в основному використовуються музикантами для створення аранжувань. До другого виду можна віднести концертні моделі, які «заточені» під певні завдання. Зокрема, в них можуть бути відсутні опції семплера.

 

Придбати найрізноманітніші моделі ви можете в нашому інтернет-магазині. Тут представлений величезний асортимент синтезаторів YAMAHA. Вас порадує не тільки комфортні умови покупки і доступні ціни. Ви також можете замовити музичні інструменти з доставкою по Києву і в інші міста України.