Акордеони


Показувати: 15 30 60

Різновиди акордеона і особливості вибору

Кожен музичний інструмент, в тому числі акордеон, має деякі рекомендації по вибору. Їх неодмінно потрібно враховувати перш, ніж зупинятися на тій чи іншій моделі.

Особливості музичного інструменту

Акордеон відноситься до клавишно-духовий групі музичних інструментів. Його конструкція складається з двох коробок, які з'єднуються між собою хутром і мають дві клавіатури, що відрізняються за типом. Відповідно, одна з них призначена для лівої руки (кнопкова), друга - для правої (фортепіанного типу).

Розмір

Даний параметр - це перше, на що слід звертати увагу. Адже яким би чудовим ні інструмент, він не буде підходити кожному на увазі фізіологічних особливостей.


Більш того, крім розміру інструменту, відмінність полягає і в кількості клавіш.


Виділяють такі різновиди:

 

  • 1/8 і 1/4. Ця категорія найкраще підходить для самих юних гравців. Це найбільш мініатюрні моделі, які зустрічаються досить рідко. Кількість білих клавіш - від 10 до 14.
  • 2/4. Дана категорія моделей затребувана серед початківців гравців, які знаходяться у віковій категорії від 5 до 9 років. Моделі можуть бути різними за кількістю білих клавіш, регістрів, кнопок баса і акомпанементу.
  • 3/4. Один з найбільш поширених і затребуваних типів. Головною його перевагою є легкість (в порівнянні з повнорозмірною моделлю) і можливість відтворення нескладної музики. Зазвичай такий акордеон має 3 голоси, 20 білих клавіш праворуч.
  • 7/8. Щось середнє між повнорозмірною моделлю і типом ¾. Відрізняються наявністю додаткових двох білих клавіш. Можуть бути як трьох, так і чотириголосної.
  • 4/4. Повний або повнорозмірний акордеон. Призначений для використання дорослими музикантами. Має 24 білі клавіші і в більшості випадків є чотириголосної.

 

Варто також звернути увагу на деякі особливості. Наприклад, в повнорозмірних моделях може бути присутнім так званий «французький розлив», коли тритони можуть звучати практично в унісон.

 

Не важливо, для кого ви хочете купити акордеон, для себе або для дитини. Кращий вибір ніж в нашому інтернет-магазині, ви навряд чи знайдете. Тут представлений асортимент моделей від таких відомих виробників, як Hohner і Maxtone.

 

Вас порадує не тільки вибір, але і ціни на товари. Доставка здійснюється не тільки по Києву, але і в будь-яке інше місто України.