Алюмінієві куточки


Показувати: 15 30 60

Особливості вибору і використання алюмінієвих куточків

Великою популярністю користуються мобільні конструкції сцен, які дозволяють організувати урочисті та інші заходи у будь-якому місці. Для їх створення використовуються різні елементи, зокрема, куточки з алюмінію.

Особливості елементів конструкції

Потреба в пересувних і легко транспортуються конструкціях зростає з кожним днем. Для їх створення використовуються різні ферми і куточки з металевого сплаву, зокрема, алюмінію. Цей матеріал забезпечує достатню надійність і практичність в експлуатації.

 

Куточок алюмінієвий - найважливіший елемент, який забезпечує з'єднання конструкцій. Саме від його якості залежить, наскільки надійною і довговічною буде вся конструкція. Використовуються вони для з'єднання різних елементів - різноманітних сценічних стійок, ферм, перегородок, підлоги тощо.

 

Алюмінієві куточки, які можна купити в спеціалізованих магазинах, відрізняються наступними перевагами:

  • можливість заміни;
  • легкість;
  • універсальність;
  • міцність;
  • надійність і безпека.

 

Також, згідно з відгуками покупців, варто відзначити ще одну важливу перевагу цих виробів - доступність. Завдяки використанню алюмінію істотно здешевлюється вартість конструкції, яка при цьому має добрі показники надійності та стійкості. Конструкції з алюмінієвих ферм і куточків легко витримують вагу різної важкої апаратури (генераторів диму, пристроїв для спецефектів, декорацій, сценічного реквізиту тощо).
Всі позитивні характеристики цих виробів забезпечуються завдяки особливій обробці отворів певним чином. Завдяки цьому, з'єднувальні елементи здебільшого не піддаються пошкодженням, як в процесі складання, так і під час експлуатації. Вони надійно фіксуються в нерухомому стані. Щоб забезпечити надійне закріплення елементів можуть використовувати додаткові вставки для ущільнення, які дозволяють зменшити діаметр профілів, трубок.

 

Купити алюмінієві куточки за доступними цінами можна в спеціалізованому інтернет-магазині JAM. Тут представлений великий асортимент музичних інструментів, обладнання, аксесуарів і конструкцій для створення сцен від відомих виробників. Замовити відповідні моделі можна як в Києві, так і з доставкою в будь-яке інше місто України.