Фільтри:
Категорії:
скинути фільтр
Виробники:
Тип електронних ударних:

Електронні ударні


Показувати: 15 30 60

Вибір електронних ударних інструментів

На сьогоднішній день ударні музичні інструменти представлені дуже різноманітно. І справа не тільки в тому, що вони відрізняються формами, будовою і зовнішнім виглядом. Поряд з традиційними ударними установками можна побачити електронні, які все більше привертають до себе увагу.


Виходячи з цього, вибрати оптимальну модель серед такого величезного асортименту стає все складніше. Полегшити процес можна розібравшись з основними характеристиками інструментів.

Різноманітність ударних інструментів

Великий асортимент моделей може збити з пантелику як новачків, так і професіоналів. Серед такого різноманіття просто розбігаються очі. В першу чергу, варто визначитися з типом ударних інструментів. Від цього багато в чому залежить подальший вирішення питання. Вони можуть бути як електронними, так і акустичними.

Перші в свою чергу поділяються на такі види:


Електронні ударні установки;
• ;Драм модулі;
Тригери;
Електронна перкусія;
Драм машини;


Електронні ударні установки завойовують все більшу популярність завдяки цілому ряду переваг. По-перше, вони незрівнянно тихіше своїх акустичних побратимів, що допоможе Вам займатися вдома не турбуючи сусідів. По-друге, завдяки наявності електронного модуля, різноманітність звучань різних ударних установок і перкусійних інструментів завжди у Вас під рукою. Ну а можливість грати під акомпанемент, займатися з метрономом, записувати своє виконання або підключитися до комп'ютера з потужним драм плагіном - перед Вам практично безмежні можливості! 


Тригер виконують найважливішу роль при роботі в системі електронних барабанів. По суті, це звичайний пьезодатчик, який розташований всередині електронного педа барабана. Критичний датчик може бути виконаний і вигляді окремого пристрою та кріпитися на обід акустичного барабана, тому або бас-бочки. Таким чином Ви зможете використовувати свої акустичні барабани з електронним модулем і підмішувати до основного звуку електронні тембри.

Вирушаємо за вигідними покупками

У нашому інтернет -магазин Jam ви зможете придбати ударні установки, тарілки, барабанні палички і інші пристрої за найдоступнішими цінами. Більш того, ми надаємо комфортні умови покупки, в тому числі розстрочку.


Тут ви зможете вивчити продукцію таких відомих у всьому світі компаній як Yamaha, Alesis, DW, Evans, Gon Bops, Maxtone, Promark, Sabian, Vater і інших.


Обрану модель ви можете отримати як в Києві, так і в будь-якому іншому місті нашої країни. Доставка здійснюється в найкоротші терміни транспортними компаніями.