ru

Не реєструвалися? Реєстрація

У мене є обліковий запис.

Не реєструвалися? Реєстрація

Не реєструвалися? Реєстрація

Не реєструвалися? Реєстрація


Барабани YamahaДокладніше

СПРАВЖНІЙ РАЙ ДЛЯ ДРАМЕРА!

Барабани, тарілки, пластики, педалі, стійки та механіка, а також засоби по догляду. Все для тебе!

Каталог Ударних інструментів

Ударні інструменти - інструкції: як вибрати, як купити

Відео JAM TV: Sabian Stratus!

Як звучить нова серія тарілок

Новинка: Alesis Strata Prime Kit!

Флагманська модель електронних барабанів у продажу в JAM!

Новинки: тарілки Sabian серії Stratus!

Серія, розроблена для сучасних барабанщиків

Відео JAM TV: Alesis Nitro Max Kit!

Огляд електронних барабанів із Віталієм Єрмаком

Акція: Новорічний Розпродаж в JAM! (Завершена)

Знижки до 70% на понад 90 товарів

Ударні інструменти завжди відповідають за ритмічність музики. Вони підкреслюють ритм й роблять звучання композиції потужнішим. До цієї категорії належать акустичні ударні установки, електронні інструменти, томи, барабани різного розміру й призначення, кахони тощо.

Ударні інструменти та їх види

Основним і найпростішим представником ударних є барабан. Різноманітні барабани можуть входити до складу ударних установок або перкусії. Перкусіями називають автентичні інструменти, що зберегли колоритний вигляд.

Натомість сучасні ударні інструменти бувають таких видів:

Ці інструменти ви знайдете в магазині JAM. Ми пропонуємо музичні ударні інструменти від різних виробників, щоб ви змогли знайти свій ідеальний варіант.

Які переваги має ударний музичний інструмент?

Вибирають ударні інструменти одразу з декількох причин. Одним подобається ритм, що завдають барабани. Іншим по душі приходяться власні відчуття при грі на цих інструментах.

Наприклад, коли музикант натискає на педалі для бас-барабана, він може за годину спалити близько 600 калорій. Тобто година гри на цьому інструменті дорівнює трьом годинам прогулянки помірним кроком.

Інші переваги, які мають ударні музикальні інструменти:

Неочевидний, але суттєвий плюс при виборі ударних — соціалізація. Гра на музичних інструментах допомагає людині знаходити нових знайомих, з якими буде об'єднувати спільне хобі. Тож часто діти вибирають саме цей напрямок у своїх захопленнях. Це допомагає створювати дружні стосунки.

Сучасні ударні інструменти: як вибрати?

Щоб вибрати ударні музичні інструменти, потрібно врахувати одразу багато деталей. Ми підготували маленький гайд, що допоможе вам швидко визначитися з потрібною моделлю.

Враховуйте власні інтереси

Щоб ударний музичний інструмент однозначно вас влаштовував, надавайте при виборі перевагу власним інтересам. Наприклад, якщо ви хочете грати рок-музику, то вам потрібні ударні установки, що дають змогу видавати різні звуки акустичних барабанів та тарілок.

Якщо ви надаєте перевагу джазу, то зупиніться на ксилофоні. А якщо ви хочете йти з оркестром, то маршові барабани — це те, що треба.

Зверніть увагу на фізичні можливості

Гра на ударних часто залежить від фізичних можливостей музиканта. Адже на барабанах грати можна тільки тоді, коли людина може витримати тривалий час навантаження на м'язи рук і ніг.

Всьому можна навчитися, а витривалість — розвинути. Однак якщо у вас є сумніви, то краще проконсультуватися з професіоналами щодо конкретної моделі ударних.

Оцініть бюджет

Ударні інструменти купити можна після підрахунку приблизного бюджету. Є максимально різні за вартістю музичні інструменти. Наприклад, електронні ударні коштують від 15 до 140 тис. грн. Малі барабани переважно коштують від 2,5 до 60 тис. грн.

Тож перед покупкою зрівняйте ціни й можливості цих ударних. А потім обирайте інструмент під ваш бюджет.

Проміжний підсумок

Не варто поспішати з вибором ударних. Врахуйте все, щоб залишитися задоволеним після покупки. Складіть для себе з ударних інструментів перелік, а потім перевірте кожен з них

Краще протестуйте інструмент наживо. Тоді ви можете зрозуміти, що вам потрібно й що подобається. Для цього можете прийти в фізичний магазин JAM і спробувати пограти на різних моделях. Партнерські магазини JAM є у 22 областях України, тож дивіться на сайті найближчу адресу.

Купити ударні інструменти в JAM

Ударний музикальний інструмент на свій смак ви знайдете у JAM. Тут є також додаткові товари як-от стільці для барабанщиків чи інші аксесуари. Ви також можете купити товари з оплатою частинами від ПриватБанку й Монобанку — вибирайте те, що вам подобається.

В каталозі вказано актуальні ціни й наявність товару. Магазин швидко надсилає ваше замовлення, якщо ви замовляєте онлайн. Або ж ви можете прийти в наш магазин і там вже наживо вибрати товар, що вам сподобається.

Разом з покупкою, ви отримуєте гарантію на інструменти, якою можете скористатися в сервісному центрі.

Де нас знайти