Тамбурини


Показувати: 15 30 60

Особливості вибору тамбурина

Ритм, задати ударними інструментами, завжди заворожував і надихав слухачів. Одним з яскравих представників цієї групи є тамбурин. Він міцно зайняв місце серед найбільш використовуваних і розповсюджених пристроїв в сучасних ударних постановках, а також танцях різних стилів.

Особливості музичного інструменту

Цей інструмент являє собою невеликий барабан. Його робоча поверхня обтягається шкірою, хоча також зустрічаються моделі і зовсім без неї. Основним елементом конструкції є обід. На ньому кріпляться також дзвіночки або тарілки. Будь-яке струшування інструменту призводить до появи звуку. Якщо наносити удари ближче до центру, то звук буде трохи тихіше. Більш різкий дзвін буде, якщо ударяти по тамбурину ближче до обода.

Форми і види

Даний інструмент отримав велике поширення завдяки не тільки звучання, але і компактним формам. Навіть найбільш великі моделі можна легко брати з собою в поїздку.


Найбільш поширеними формами є: коло і півколо. Хоча також зустрічаються і більш специфічні і оригінальні моделі у вигляді трикутника і інших форматів.


Круглий тамбурин звучить істотно яскравіше. Крім традиційних методів гри, великий круглий інструмент можна крутити на руці. Ця особливість властива тільки даній формі.


Напівкруглий тамбурин відрізняється від попереднього наявністю прямого відрізка на ободі. Його головне призначення полягає зовсім не в створенні звуків. Такий відрізок служить в першу чергу ручкою, за яку тримається музикант. Таким типом інструменту набагато легше управляти. Хоча використовувати його для крутіння на руці не вийде.


Перевагою напівкруглого тамбурина є те, що забезпечується більш щільний контакт музиканта і інструменту. Завдяки цьому набагато легше його використовувати і контролювати звук, адже тамбурин ловить найменші рухи гравця.


Інші форми цих пристосувань поширені значно менше.


Найбільш поширеними на даний момент виробниками є:

 

  • Gon Bops;
  • Maxtone;
  • Paxphil.

 

Купити моделі цих фірм для гри ритмічних і зачаровують мелодій за доступними цінами можна в нашому інтернет-магазині Jam. Тут не тільки приємні умови покупки, зручний сайт і швидка обробка замовлень. Ми оперативно доставимо вам покупки в будь-яке місце України, де б ви не знаходилися: Київ, Харків, Луцьк та т.д.