Тренувальні педи


Показувати: 15 30 60

Що враховувати при виборі барабанного педа?

Пед - спеціальний пристрій, який використовується барабанщиками для відпрацювання техніки. Це свого роду пристосування, яке імітуєбарабан. Залежно від видів, конструкції розрізняють пристрої як для тренування рук, так і ніг. Щоб вибрати хороший пед, необхідно знати особливості та відмінні риси.


Головними перевагами цих навчальних курсів є:

  • компактність ;
  • реалістичність відскоку;
  • практичність;
  • безшумність, що дозволяє використовувати пристрій в будь-якому приміщенні, в тому числі будинки;
  • дозволяють тренувати різні рудименти, формують м'язову пам'ять, покращують швидкість і техніку гри.

 

Особливість цих пристроїв є в тому, що при здійсненні удару відбувається глухий звук, який не має резонансу. Його не буде чути в сусідньому приміщенні, чого неможливо отримати при використанні традиційних барабанів, про що свідчить велика кількість позитивних відгуків і оглядів.

 

Різновиди моделей

Ці пристосування можна розділити на дві групи:

  • одиночні (одно- і двосторонні);
  • повноцінні установки.

 

Перша різновид має велику схожість з електричними моделями педів. У той же час конструкція являє просте пристосування, яка складається з пластикової або досить щільної поверхні. При цьому вона має покриття з пористого матеріалу, який за своїми властивостями схожий на гуму. Головним його завданням є імітація барабанного пластику за такими параметрами, як:

 

  • щільність;
  • жорсткість.

 

Педи можуть бути як круглої, так і шестикутної форми. Вони можуть відрізнятися по діаметру. Певні пристрої можуть оснащувати кріпленнями, які дозволяють їх закріплювати на стандартних барабанних стійках. Це дозволяє домогтися імітації реального пристрою і повністю зануритися в робочу атмосферу.

 

установки представляють собою повноцінний набір елементів, які оснащуються гумовими мембранами і особливими безшумними тарілками. Деякі моделі оснащуються спеціальними датчиками (тригерами), які дозволяють підключитися до електронних модулів зі звуками.

 

Купити тренувальний барабанний пед за доступною ціною можна в інтернет-магазині JAM. Тут представлений великий асортимент музичних інструментів, обладнання, аксесуарів, як для початківців, так і для професіоналів. Замовити можна як в Києві, так і з доставкою в будь-яке інше місто України.