Фільтри:
Категорії:
скинути фільтр
Виробники:
Призначення:
Тип / формат звукознімача:
Тип магніту:
Колір:
7, 8-струнні моделі:
Набір (комплект):

Звукознімачі


Показувати: 15 30 60

Звукознімачі для електрогітар: перший крок на шляху до чудового звучання

Гра на електрогітарі приваблює безліч музикантів. І щоб отримати унікальне і неповторне звучання, багато набувають додаткові аксесуари, зокрема звукознімачі.

Особливості

Звукознімач для електрогітари являє собою пристрій, який дозволяє перетворювати коливання струн в електричний сигнал. Для такого музичного інструменту використовуються електромагнітні датчики, які, в свою чергу, можуть бути як активними, так і пасивними.

 

Активні моделі дають можливість збільшувати вихідний рівень, а також знизити шуми і наведення. Пасивні пристрої хороші тим, що звучать більш динамічно і природно. Ще одним їх перевагою є те, що вони, на відміну від активних, які не потребують додаткового живлення.


При виборі цього пристрою, варто звертати увагу на такі параметри, як:

  • Позиція (може бути бриджева, некова і в деяких випадках середня);
  • Тип магніту (Alnico2, Alnico5, керамічний);
  • Вихідна напруга;
  • Можливість шумозаглушення;
  • Призначення (наприклад, для цільнокорпусних або напівакустичних гітар).

Різновиди

Розрізняють три основні групи:

 

  • Сингл - звукознімач, який складається з однієї котушки з магнітом. Він відрізняється тим, що дає чисте і ясне звучання;
  • Хамбакер. Має дві котушки, які послідовно підключені у протифазі. Такий звукознімач знімає коливання з двох точок струни. Завдяки такій особливості, в порівнянні з синглом верхні гармоніки звучать трохи неприродно, однак ця ж особливість забезпечує відсутність фону і шумів;
  • Хамкенселлер (або вертикальний хамбакер) - звукознімач, який складається з двох котушок, розташованих одна зверху іншої. За зовнішнім виглядом він дуже схожий на сингл. Яке конструктивне рішення дозволяє позбавиться від фону і шумів, при незначній зміні тембру і вихідного сигналу.

 

Щоб купити якісний звукознімач для гітари, зовсім не обов'язково здійснювати тривалий похід по магазинах. Досить оформити замовлення в нашому інтернет-магазині Jam, де крім доступних цін вас також порадує і великий вибір від таких виробників, як DiMarzio, EMG, Maxtone і Paxphil.

 

Ваше місцезнаходження - не проблема. Адже доставка продукції здійснюється як по Києву, так і в будь-яке інше місто України транспортними компаніями, а також в магазини наших партнерів.