DIMARZIO FORTITUDE BRIDGE (Nickel Cover)

Код товару: 38192
4 482 грн


(голосів: 4)

Київ, вул. Драгоманова 31-Д

Київ, ТЦ Ocean Plaza

Київ, ТЦ Республіка

Гітарист і вокаліст Gojira Джо Дюплантьє полюбляє тон і відтінок вінтажного PAF®. У Джо були особливі вимоги, засновані на коригуваннях, зроблених в його студії звукозапису Silver Cord

Перш за все, він хотів пасивний звукознімач, що звучить вінтажно. Для Джо важлива динаміка; він хоче, щоб люди почули, що він робить руками і медіатором. Він вважає, що це та частина ланцюга, яка додає душу і життя до звуку і перешкоджає тому, щоб він був плоским.

 

Більшість рифів Джо записані на бриджевому датчику, і він каже, що він повинен звучати "вбивчо". Fortitude  Bridge дуже точний, дуже різкий, і Джо може отримувати з його допомогою навіть перкусійні звуки. Fortitude  Bridge заснований на моделі PAF® 36th Anniversary Bridge з деякими модифікаціями. Ясність хамбакера з низьким виходом дозволяє йому працювати з різним строєм і хай-гейн підсилювачем. Джо хотів, щоб звукознімач мав буст в 1,5 дБ на частоті 160 Гц, трохи більше низів, і провал в районі 500/600 Гц. 

 

Fortitude  Bridge - це вінтажний тон з родзинкою. Джо запропонував назвати цю модель Fortitude (мужність - перекл.), Тому що "це просто, це чесно, це прямо по ділу, і це сильно". Модель доступна як в стандартному, так і в F-Spaced виконанні.

Тембр:

  • Верх: 3,5
  • Верхняя середина: 6,0
  • Низкая середина: 5,0
  • Низ: 4,0
Типи гітар Будь-які
Магніт Alnico 5
Позиція Бриджева
Вихідна напруга, мВ 290
Опір по постійному струму, кОм 9.54
Кабель 4-контактний
Шумозаглушення Так
Колір нікельована кришка
Виробництво США
Гарантія 12 місяців