Укулеле


Показувати: 15 30 60

Що потрібно знати про укулеле?

Укулеле є чотириструнний музичний інструмент, який знайшов особливу популярність на гавайських островах. Тому його часто називають гавайської гітарою. Сьогодні цей інструмент популярний як ніколи. І практично кожна людина, яка хоч трохи любить музику, добре з ним знайома.


Кожен укулеле має свій неповторний і унікальний звук. У інструменту є свій тембр і характер. З його допомогою будь-якому класичному твору можна надати особливе звучання.


Звучання і тембр укулеле обумовлені розмірами і породою дерева, з якого виготовлений інструмент. Найбільше цінуються моделі, які виробляються з особливого гавайського дерева, під назвою коа. При цьому сучасні майстри і компанії використовують і інші породи деревини, в результаті чого виходять якісні інструменти.

 

Розмір має значення

Розміри цього інструменту можуть бути різними. Залежно від цього параметра, ви зможете придбати модель формату (починаючи від самого маленького):


міні;
сопрано;
концерт;
тенор;
гіталеле.


Як і зрозуміло з назви, міні - це найменша різновид укулеле. В основному це подарункові моделі, які не використовуються для серйозної гри.


Сопрано укулеле традиційно має розміри близько 53см в довжину. Такі укулеле - найбільш поширені і затребувані завдяки компактності і практичності.


Концертний укулеле ще крупніше, ніж сопрано. Його довжина зазвичай становить близько 58см. такий інструменти відрізняється не тільки збільшеними розмірами, але і більш соковитим об'ємним звучанням. Також варто відзначити, що струни на ньому натягнуті сильніше, ніж в сопрано.


Тенор укулеле зазвичай вважається чоловічим інструментом, оскільки має досить великі розміри (66см в довжину) і відрізняється певною глибиною звучання.


Гіталеле - це якийсь гібрид класичної гітари і тенор-укулеле. Найчастіше в таких інструментах 6 струн, а не 4, а лад по факту - квартовий, тобто гітарний. По суті це вже міні гітара, налаштована в лад Ля.

 

Вперед за покупками!

У нашому інтернет-магазині Jam ви зможете придбати укулеле відповідного розміру і за доступною ціною. Тут представлений величезний асортимент продукції, який, безсумнівно, порадує кожного поціновувача цих інструментів.

 

Найбільш популярними виробниками цього інструменту є:


Укулеле Martin
Укулеле Cort
Укулеле Maxtone
Укулеле Parksons
Укулеле FZone

Укулеле/​​гіталеле Yamaha


Більш того, для покупців створені найзручніші умови оплати товарів онлайн, а також доступна послуга «оплата частинами» від Приватбанк та Монобанк. Доставка здійснюється як по Києву, так і в інші міста України транспортними компаніями.