Фільтри:
Категорії:
скинути фільтр
Виробники:
Призначення:
Тип підсилювача:
Динаміки (конфігурація):
Рейтинг потужності:

Гітарні комбопідсилювачі


Показувати: 15 30 60

Комбопідсилювач: як вибрати ідеальну модель?

Ті, у кого електрогітара є улюбленим інструментом, рано чи пізно задаються питанням про те, щоб придбати додаткове обладнання у вигляді комбопідсилювача. Його завдання полягає не тільки в посиленні звуку електрогітари, а й у формуванні тембрального і динамічного забарвлення звучання. Саме тому електрогітара без комбопідсилювача - у всіх сенсах як автомобіль без коліс. 

Яким може бути гітарний комбік?

Виділяють кілька типів гітарних комбопідсилювачів:

  • Лампові;
  • Транзисторні;
  • Цифрові;
  • Гібридні.

Перші, як зрозуміло з назви, використовують вакуумні лампи для формування і посилення звуку, у других елементна база на транзисторах, як правило польових. Лампові пристрої мають більш «живе» звучання з природною компресією. Транзисторні моделі більш лінійні, але як правило і більш «гострі» по звуку. Цифрові моделі мають більш широкі можливості по формуванню звучання і гнучкість в його збереженні і редагуванні. Гібридні комбопідсилювачі, як правило поєднують в собі цифрові і аналогові технології.

 

Вихідна потужність даних пристроїв може перебувати в діапазоні від 1 Вт до 100 Вт і вище. Моделі потужністю від 1 Вт до 30 Вт відмінно підходять для домашнього використання і є найбільш популярними. Для репетиційних баз та сценічного використання більше підходять моделі з рейтингом потужності 50-100Вт і вище.

 

Крім цього, варто пам'ятати про те, що комбопідсилювач може мати різне призначення. Існують окремі типи комбіків для:

 

  • електрогітар;
  • електро-акустичних гітар;
  • бас-гітар.

 

Конструкція

Головними елементами конструкції є гучномовці, преамп, підсилювач потужності і тип акустичного оформлення кабінету. Динаміків може бути декілька, в тому числі різних за типом (як низькочастотні, так і в комбінації з високочастотними драйверами). Вони можуть мати різний розмір: від 3-х до 15-ти дюймів. Найоптимальніші «калібри»: для електрогітари 12 дюймів, для бас-гітари 10 і 15 дюймів.

 


Найчастіше крім динаміка і підсилювача, прилад оснащено:

  • кнопками для включення і виключення живлення;
  • різними портами і входами для підключення музичного інструменту, навушників, мікрофона і інших пристосувань;
  • різноманітними регуляторами: гейн, гучність, еквалізація, активація ефектів.

 

Більш того, любителям гітарних ефектів варто звернути увагу на окремі педалі ефектів, які можуть бути використані з комбопідсилювачем для розширення його звукової палітри.

 

У інтернет магазині Jam ви зможете купити комбік для гітари за доступними цінами від відомих виробників, таких як Cort, Line 6, Framus, Warwick, Yamaha, Friedman, Bogner і інших. Доставка продукції здійснюється в найкоротші терміни, як по Києву, так і в будь-яке інше місто України.