Фільтри:
Категорії:
скинути фільтр
Виробники:
Типи вакуумних ламп:

Лампи для підсилювачів


Показувати: 15 30 60

Всі матеріали, використовувані у виробництві радіоламп JJ Electronic (Словаччина) відповідають найсуворішим вимогам до якості.У виробництві ламп фундаментальною передумовою для отримання кращих результатів виробництва є дотримання максимально високою механічною точності для збірки, на скільки це можливо. JJ Electronic забезпечує складальну точність в межах ± 0,02 мм.Перед складанням всі компоненти ретельно очищаються при допомогою таких методик, як ультразвукова ванна або хімічної очищення, а також відпалом в атмосфері інертного газу (водень, азот).Перед складанням кожен компонент внутрішньої системи лампи проходить ретельний огляд. Зібрані системи потім направляються для герметизації в скляній оболонці. Під час процедури герметизації, температура скла в місцях наскрізного з'єднання повинна контролюватися і з'єднання загартовуються поступово, щоб полегшити теплове навантаження на них.

 

Далі, в зібраних скляних колбах відкачують повітря при допомогою механічних і дифузійних вакуумних помп. Під час цього процесу на катод наноситься спеціальне покриття для створення емісії. Всі внутрішні деталі нагріваються високочастотним Теном щоб виключити наявність частинок пилу. І, нарешті, активуються поглинають кільця - вони поглинають будь-який залишковий газ всередині скляної колби.

 


Кожна лампа потім проходить електричні випробування для всіх параметрів, що є ключем до бездоганної її роботі та відмінній звучанням. Зокрема, ці параметри включають в себе: характеристики витоку, внутрішнє рівень вакууму, можливість емісії катода, напруга напруження і струму, поточний рівень насичення анода, мікрофонний ефект і інші.Щомісяця відбираються випадкові зразки з виробничої лінії для випробувань - 5000 годин при номінальних умовах або 1000 годин при максимальних рейтингах.