Фільтри:
Категорії:
скинути фільтр
Виробники:
Призначення мікрофона:
Тип мікрофону:
Спрямованість:
USB мікрофон:
Для планшетів і смартфонів:
Набір (комплект):

Мікрофони шнурові


Показувати: 15 30 60

Мікрофони: невід'ємна частина в процесі звукозапису

Важко уявити собі сучасну студію звукозапису, концертний зал або студію, в яких не було б мікрофона. Саме цей пристрій абсолютно незамінне. Однак щоб вибрати найбільш підходящу модель для вас, необхідно попередньо вивчити питання.

Різновиди мікрофонів

Мікрофони в залежності від свого принципу дії можуть бути:


динамічні;
конденсаторні.


Перший тип - динамічні - дуже схожі за своєю конструкцією зі звичайним динаміком в акустичній системі. Тільки зі зворотним типом перетворення: з акустичної енергії в електричну. Власне, звідси і назва.


У конденсаторних мікрофонів принцип дії дещо інший. Рухома мембрана тут є ще однією з пластин електричного конденсатора. Звукові коливання призводять до того, що вона змінює ємність самого конденсатора, тим самим виробляючи напруга і струм. Важливою особливістю конденсаторних мікрофонів є необхідність в т.зв. фантомному харчуванні (в діапазоні від +9 В до + 52В в залежності від моделі), яке забезпечується пультом мікшера або спеціальним джерелом.

Другим найважливішим параметром є спрямованість мікрофона. Залежно від цієї характеристики розрізняють п'ять основних груп:


• Ненаправлена. Такий мікрофон однаково чутливий до сигналів з усіх боків.
• Кардіоїдна. Такі мікрофони чутливі по осі мембрани і її боків, не "ловлять" звуки позаду.
• Суперкардіоїдна. Такі мікрофони мають спереду більш вузьку ділянку, ніж кардіоїдну, а також мають невеликий «хвіст» ззаду.
• Гіперкардіоїдна. Схожа на попередній вид, проте відрізняється ще більш вузьким чутливим ділянкою спереду. 
• Вісімка (Градієнт тиску). З такою спрямованістю мікрофон однаково чутливий як спереду, так і ззаду по осі.

Призначення

Крім основних характеристик, мікрофони істотно відрізняються і тим, для чого вони призначені. Залежно від цього параметра виділяють:


інструментальні;
вимірювальні;
вокальні;

USB мікрофони.

 

Кожен з них призначений для використання при певних ситуаціях. Це обумовлено тим, що вони мають свої особливості. І щоб отримати максимальну якість, варто вибирати пристрої по їх типу та призначення.

 

Найбільш популярними і добре зарекомендували себе виробниками є:


Мікрофони Audix;
Мікрофони IK Multimedia;
Мікрофони Samson;
Мікрофони Soundking;
Мікрофони Superlux;
Мікрофони Yamaha.

 

У інтернет-магазині Jamі  в роздрібній мережі JAM Музичні Інструменти ви зможете придбати вподобані моделі мікрофонів по самим вигідними цінами. Більш того, вас порадують не лише комфортні умови оплати, а й можливість покупки товару в розстрочку. Доставка покупок здійснюється в найкоротші терміни транспортними компаніями, як по Києву, так і в будь-який інший куточок країни.