Саксофони


Показувати: 15 30 60

Який вибрати саксофон

Відповісти на питання, який саксофон краще - неможливо, адже при покупці необхідно враховувати особливості кожного типу і вибирати ті, які необхідні. Крім того, він повинен подобатися самому виконавцю. Якщо між музикантом і інструментам існує духовний зв'язок, то і звучання набуває особливу індивідуальність.

Будова

Саксофон - духовой музичний інструмент, являє конічну трубку, вигнуту у вигляді чубука. Інструмент складається з частин:


• розтруба:
• корпусу;
• ески.


На еску надаватися мундштук, виготовлений з ебоніту, пластика або металу. Мундштук може мати різну форму, від якої залежить звучання.


Звукоутворення відбувається в тростини, яка схожа на елемент кларнета. У різних типах саксофонів вони можуть мати різну форму і розміри. Мундштук і тростину кріпляться між собою за допомогою лігатури, яка виготовляється з металу. Існують і шкіряні лігатури, які забезпечують більш вільне коливання тростини.


Для захисту тростини від пошкодження необхідно використовувати спеціальний ковпачок. Саксофон має систему клапанів, яких може бути від 19-ти до 22-х, в залежності від типу інструменту. Сучасні моделі мають ребра, які роблять зв'язок між корпусом і клапанами міцнішою, таким чином, зберігаючи налаштування на більш тривалий час.


Існує чотири типи саксофонів, які мають свої особливості і підходять як початківцям музикантам, так і професіоналам.

Сопрано

Має невеликий розмір і маленький мундштук, однак для гри на сопрано-саксофоні необхідні відпрацьовані навички і точне положення губ.

Альт

Найпоширеніший серед музикантів-початківців. Має невелику вагу і зручну аппликатуру. Для звуковидобування потрібно менше повітря. Варто відзначити і великий музичний репертуар цього інструменту.

Тенор

Донний інструмент також популярний серед новачків і відрізняється своєрідним звучанням. Професіонали цінують його за індивідуальне звучання, можливість зрадити за допомогою звуку почуття.


Тенор-саксофон має S-подібну форму з піднятим і витягнутим розтрубом. Мундштук встановлений в зігнутої трубці, за рахунок цього досягається необхідний діапазон звучання.

Баритон

Має глибоке і потужне звучання, яке найбільш гармонійно звучить в середньому і нижньому регістрі і користується популярністю у професійних музикантів.


Купити різні види саксофонів за доступною ціною в інтернет-магазині Jam. Тут вас порадує великий вибір моделей від відомих виробників, комфортні умови оплати і можливість придбання у магазинах у Києві, так і у інші містах України в магазинах партнерів.