DIMARZIO DREAMCATCHER 7 BRIDGE (Black)

Код товару: 36717
4 100 грн


(голосів: 0)

Київ, вул. Драгоманова 31-Д

Київ, ТЦ Globus

Київ, ТЦ Cosmo Multimall

Rainmaker 7 Neck і Dreamcatcher 7 Bridge були розроблені для Джона Петруччі з Dream Theater

Джон каже, що нові звукознімачі Rainmaker 7 (нек) і Dreamcatcher 7 (бридж) є "монстрами тону і квінтесенцією нашої співпраці, і результат вийшов просто приголомшливий".

 

"З того моменту, як я підключив гітару і зіграв першу ноту, я знав, що ми досягли результатів рівня Святого Грааля. За допомогою цих звукознімачів, тембральна глибина і краса Majesty, проявляються таким чином, що дає гітарі виразний, інтенсивний, безстрашний, густий, чудовий, чистий, безперешкодний і зухвало потужний голос. Мені буквально здається, що гітара жива і готова вистрибнути з моїх рук!"

 

Незважаючи на те, що звукознімачі були розроблені спеціально для гітари Ernie Ball Music Man Majesty Джона, основне звучання показує напрямок, який, за словами Джона, він хоче досягти в своєму звучанні. Цей звукознімач має підвищену чутливість до атаки і великий динамічний діапазон. У Rainmaker 7 Neck, є цікава суміш, як теплих верхів, так і відкритої середини, щоб змішати класичні та сучасні підходи до звучання некового датчика.

 

Джон стверджує: "Ці звукознімачі дійсно надихають, і я з нетерпінням чекаю, коли вони будуть ревіти на сцені і в студії ніч за ніччю!"

 

Dreamcatcher 7 Bridge - це важкоатлет, який також є "легким на підйом". Він потужний, але не більше того. Потужність зосереджена в нижній середині, а у верхній середні є невеликий вузький зріз, щоб зберегти загальний звук як теплим, так і ясним. Звук при поділі котушок, є одночасно повним і дуже сфокусованим, для комбінації з нековим датчиком в середній позиції,  за який відомий Джон Петруччі. ​​

Тембр:

  • Верх: 3,0
  • Верхня середина: 7,0
  • Низька середина: 7,5
  • Низ: 6,5


Типи гітар Цільнокорпусні 7-струнні
Магніт Керамічний
Позиція Біля бріджу
Вихідна напруга, мВ 370
Опір по постійному струму, кОм 12.62
Кабель 4-контактний
Шумозаглушення Так
Колір Чорний
Виробництво США
Гарантія 12 місяців