DIMARZIO SUPER DISTORTION (F-Spaced, Black Metal Cover)

Код товару: 30395
3 898 грн


(голосів: 8)

Київ, вул. Драгоманова 31-Д

Цей звукознімач поклав початок революції!

Змінних звукознімачів просто не існувало до винаходу Super Distortion на початку сімдесятих. Super Distortion (і його оригінальна тридротова версія Dual Sound) - були першими звукознімачами, спеціально розробленими для перевантаження лампового підсилювача, і до сих пір є стандартом, за яким вимірюються всі інші звукознімачі з високим "вихлопом". 

 

Super Distortion являє собою ідеальне поєднання потужності і тембру: як окремі ноти, так і акорди вириваються з підсилювача та заповнюють кімнату (або трек на запису) стіною звуку. Баланс тонів класичний - щільні посилені середні, соковиті низи та жирні верхи. Це звук, який ви чуєте більше трьох десятиліть на платинових пластинках від таких різних музикантів, як Ейс Фрейли, Ел Ді Меола та Пол Гілберт. 

 

Також він універсальний: 4-кабельний дизайн забезпечує миттєвий доступ до режимів спліт і послідовного/паралельного підключення. 

 

Дізнайтеся, що знають тисячі великих музикантів: Super Distortion - кращий універсальний звукознімач високої потужності з коли-небудь створених.

Модифікація F-spaced (DP100F), із збільшеною відстанню між магнітопроводами. Чорна кришка.

Тембр:

  • Верх: 4,5
  • Верхня середина: 6,5
  • Низька середина: 6,5
  • Низ: 8,0


Типи гітар Гітари з цілісною декою
Магніт Керамічний
Позиція Біля бриджу
Вихідна напруга, мВ 425
Опір по постійному струму, кОм 13,68
Кабель 4-контактний
Шумозаглушення Так
Виробництво США
Гарантія 12 місяців