DIMARZIO RAINMAKER 7 NECK (Black)

Код товару: 36718
4 100 грн


(голосів: 0)

Київ, вул. Драгоманова 31-Д

Київ, ТЦ Globus

Київ, ТЦ Cosmo Multimall

Rainmaker 7 Neck і Dreamcatcher 7 Bridge були розроблені для Джона Петруччі з Dream Theater

Джон каже, що нові звукознімачі Rainmaker 7™ (нек) і Dreamcatcher 7™ (бридж) є "монстрами тону і квінтесенцією нашої співпраці, і результат вийшов просто приголомшливий".

 

"З того моменту, як я підключив гітару і зіграв першу ноту, я знав, що ми досягли результатів на рівні Святого Грааля. За допомогою цих звукознімачів тембральна глибина і краса Majesty проявляються таким чином, що дає гітарі виразний, інтенсивний, безстрашний, густий, чудовий, чистий, безперешкодний і зухвало потужний голос. Мені буквально здається, що гітара жива і готова вистрибнути з моїх рук!"

 

Незважаючи на те, що звукознімачі були розроблені спеціально для гітари Ernie Ball Music Man Majesty Джона, основне звучання показує напрямок, яке, за словами Джона, він хоче досягти в своєму звучанні. Цей звукознімач має підвищену чутливість до атаки і великим динамічним діапазоном. У Rainmaker 7™ Neck є цікава суміш як теплих верхів, так і відкритої середини, щоб змішати класичні та сучасні підходи до звучання звукознімача в нековій позиції.

 

Джон стверджує: "Ці звукознімачі дійсно надихають, і я з нетерпінням чекаю, коли вони будуть ревіти на сцені і в студії ніч за ніччю!"

 

Хоча це може здатися дивним, Джон Петруччі попросив більше блюзового тону, не жертвуючи своїм фірмовим звуком Dream Theater. Rainmaker 7 Neck досягає цього з більш широкою еквалізацією, ніж у інших моделей Джона, з відкритими середніми частотами і трохи меншим виходом. В результаті виходить приємний перевантажений звук, який може очищатися при роботі ручкою гучності і залишатися цілісним і виразним з високим гейном.

Тембр:

  • Верх: 3,5
  • Верхня середина: 5,5
  • Низька середина: 6,0
  • Низ: 5,5


Типи гітар Цільнокорпусні 7-струнні
Магніт Керамічний
Позиція Біля грифу
Вихідна напруга, мВ 275
Опір по постійному струму, кОм 11.53
Кабель 4-контактний
Шумозаглушення Так
Колір Чорний
Виробництво США
Гарантія 12 місяців