Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар

Електрогітари серії Classic Rock увібрали в себе зовнішній вигляд, тактильні відчуття та характеристики вінтажних інструментів "Золотої ери" електрогітар, які так люблять більшість музикантів. Ці інструменти доведені до досконалості завдяки спеціально розробленим звукознімачам ClassicRocker для автентичного вінтажного рок-звучання та відгуку.
Модель CR270 отримала все, що ви любите в традиційних гітарах типу single-cut, але вдосконалена там, де це справді важливо: бездоганне відчуття гри на грифі, стабільний стрій та звучання, що охоплює набагато більше, ніж один стиль.

Звичні відчуття під пальцями, проте неймовірна плавність під час переміщення руки. Вдосконалений профіль грифа моделі CR270 та більш плаский радіус накладки зменшують навантаження на руку, зберігаючи при цьому автентичну атмосферу традиційного інструмента типу single-cut.

Ви почуєте традиційно щільне насичене звучання, на яке й очікуєте, але з додатковою чіткістю та чудовою адаптивністю для сучасних стилів гри. Фірмові звукознімачі Voiced Tone VTH-59 забезпечують багатий і водночас відкритий тембр, готовий до будь-яких музичних завдань.

Відкрита, чутлива та музична - модель CR270 дозволяє нотам розквітати, а акордам "дихати". Це стає можливим завдяки конструкції з вклеєним грифом, яка змушує корпус і гриф працювати як єдине ціле.

Жодного переосмислення - лише вагомі вдосконалення. Модель CR270 вшановує десятиліття спадщини гітар типу single-cut, одночасно полегшуючи процес гри та налаштування завдяки витонченому грифу та надійним сучасним комплектуючим.

Верхній поріжок Graph Tech® TUSQ покращує стабільність строю та оптимізує передачу резонансу від струн до дерева. Матеріал TUSQ містить у складі сухе мастило (тефлон), що зменшує тертя струн у пазах поріжка. Струни не "застряють" під час бендів або налаштування, що вирішує проблему швидкого розлаштування гітари. За своєю структурою TUSQ повністю однорідний (на відміну від натуральної кістки, в якій можуть бути приховані порожнечі), завдяки чому ідеально передає вібрацію струн.

Мікарта (Micarta) - це сучасний композитний матеріал, який за щільністю, вагою та акустичними властивостями дуже близький до чорного дерева, але позбавлений його недоліків. На відміну від звичайного дерева, мікарта не має сучків чи мікротріщин, тому вона абсолютно однорідна за своєю текстурою під час гри. Оскільки це композит, мікарта взагалі не вбирає вологу й не реагує на перепади температури. Така накладка не всихає взимку (завдяки чому краї ладів не починають вилазити та "кусати" пальці) і не розширюється влітку, забезпечуючи стабільну геометрію грифа.

Багатошарова окантовка корпуса та головки грифа додає елементу класичної вінтажної елегантності. Позолочена фурнітура та звукознімачі вигідно підкреслюють чорне "рояльне" покриття, створюючи витончений і стриманий стиль інструмента.
| Тип конструкції | Вклеєний гриф |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) |
| Мензура | 24,75" |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany) |
| Накладка грифа | Мікарта (Micarta) |
| Товщина грифа | 1 лад: 21.0мм / 12 лад: 23.0мм |
| Профіль грифа | C Shape |
| Радіус накладки грифа | 12" (R305) |
| Інкрустація | Перламутрові блоки - маркери ладів |
| Окантовка | Біла багатошарова по корпусу і грифу |
| Бридж | Tune-o-Matic, струнотримач Stop Bar |
| Звукознімачі | 2 хамбакери Voiced Tone VTH-59 (позолочені кришки) |
| Лади | 22 Medium Jumbo (2.7мм) |
| Верхній поріжок | Graph Tech® TUSQ (43 мм) |
| Механіка | Позолочена |
| Кілки | Vintage |
| Управління | 2 гучності, 2 тембри, 3-позиційний перемикач |
| Колір | Чорний - Black (BK) |
| Струни | D'Addario EXL-110 (10-46) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | Уточнюйте вартість | 18 755 грн | 31 246 грн |
| Тип конструкції | Вклеєний гриф | Вклеєний гриф | Вклеєний гриф (Set-Neck) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) |
| Мензура | 24,75" | 24,75" | 24,75" |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany), 3 частини |
| Накладка грифа | Мікарта (Micarta) | Ятоба (Jatoba) | Палісандр (Rosewood) |
| Товщина грифа | 1 лад: 21.0мм / 12 лад: 23.0мм | ||
| Профіль грифа | C Shape | Vintage C | Thin U |
| Радіус накладки грифа | 12" (R305) | 305мм | 350мм |
| Інкрустація | Перламутрові блоки - маркери ладів | Перламутрові блоки - маркери ладів | Прапори - маркери ладів |
| Окантовка | Біла багатошарова по корпусу і грифу | Біла, по корпусу і грифу | Біла, по корпусу і грифа |
| Бридж | Tune-o-Matic, струнотримач Stop Bar | Tune-o-Matic, струнотримач Stop Bar | Tune-O-Matic / струнотримач типу Stop Bar |
| Звукознімачі | 2 хамбакери Voiced Tone VTH-59 (позолочені кришки) | Voiced Tone VTH-59 (H-H) | ESP Designed LH-150B/LH-150N |
| Лади | 22 Medium Jumbo (2.7мм) | 22/Large (2.7мм) | 22 XJ |
| Верхній поріжок | Graph Tech® TUSQ (43 мм) | GraphTech® Nubone, 42мм | 42мм |
| Механіка | Позолочена | Нікель | Позолочена |
| Кілки | Vintage | Vintage | LTD |
| Управління | 2 гучності, 2 тембри, 3-позиційний перемикач | 2 гучності, 2 тембри, 3-позиційний перемикач | 2 гучності/тембр (пуш-пул)/3-позиційний перемикач |
| Колір | Чорний - Black (BK) | Чорний глянсовий лак - Black (BK) | Чорний глянсовий лак - BLK (Black) |
| Струни | D'Addario EXL-110 (10-46) | D'Addario EXL110 (10-46) | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу | Гітара, ключі для анкера і бриджу | Гітара, ключі для анкера і бриджу |
| Виробництво | Китай | Індонезія | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Огляд нового флагмана від JAM TV
Читайте покрокову інструкцію з налаштування укулеле для початківців
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
Огляд нового флагмана від JAM TV
Читайте покрокову інструкцію з налаштування укулеле для початківців
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!