Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
KX600 Infinite поєднує передову конструкцію з дерева з компонентами високої якості, забезпечуючи відчуття бутикової гітари в інструменті з масового виробництва. Розроблена за участю Neil Zaza, вона готова для сцени, студії чи будь-якого іншого місця, де ви хочете створити свій звук.
а також корпус з липи, який дає збалансовану основу та плавну, резонансну реакцію в середньому діапазоні. Його 5-компонентний гриф з обпаленої клена та горіха забезпечує підвищену стабільність та резонанс, а обпалена клен покращує як відчуття під час гри, так і довговічність. "Slim – D" профіль грифу і мензура 25,5 дюймів (648 мм) забезпечують швидку та комфортну гру. Гітара оснащена ладами Jumbo з нержавіючої сталі на радіусній накладці грифу для легкої технічної гри.
для підвищення сустейна та гармонійної насиченості, а також ефектний варіант оздоблення Orange Crush Satin. Щодо електроніки, Cort KX600 Infinite оснащена комплектом звукознімачів Fishman® Fluence Modern, які забезпечують інноваційну тональну універсальність з чистотою і потужністю, що підходять для сучасних музикантів. Розташування елементів управління просте, але потужне, з одним регулятором гучності. Функція push-pull та 3-позиційний перемикач селектора забезпечують безперешкодний доступ до широкої тональної палітри як для ритм-партій, так і для соло.
а також бридж Cort Hardtail, який також підвищує сустейн та надійність налаштування. У поєднанні з міцними ладами з нержавіючої сталі та порожком Graph Tech®, KX600 Infinite розроблений для точної роботи в умовах складних живих виступів і студійної роботи.
| Тип конструкції | Наскрізний гриф (Neck Thru) |
| Корпус | Липа (Basswood) |
| Мензура | 25.5" |
| Гриф | Клен (Roasted Maple) посилений вставками з горіха (Walnut), 5 частин |
| Накладка грифа | Клен (Roasted Maple) |
| Товщина грифа | 1F : 19.0мм, 12F : 21.0мм |
| Профіль грифа | Slim – D Shape |
| Радіус накладки грифа | 400мм |
| Інкрустація | Перламутрові блоки - маркери ладів, люмінесцентні бокові маркери ладів |
| Бридж | Фіксований Cort® Hardtail |
| Звукознімачі | Набір Fishman Fluence Modern Humbucker Set (Н-Н) |
| Лади | 24 лади, нержавіюча сталь (Jumbo 2.9×1.4) |
| Верхній поріжок | Graph Tech® Black TUSQ 43 мм |
| Механіка | Хром |
| Кілки | Замкові кілки Cort |
| Управління | 1 гучність (пуш-пул), 3-позиційний перемикач |
| Колір | Orange Crush Satin (OCS) |
| Струни | D'Addario® EXL110 (.010 .013 .017 .026 .036 .046) |
| Комплектація | Гітара, ключ для анкера, фірмовий чохол |
| Виробництво | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект

Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!