Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Ми розширили нашу популярну серію LTD ’87, включивши до неї деякі з найбажаніших гітар того періоду. Модель Horizon Custom ’87 бере за основу приголомшливий корпус з випуклим верхом (archtop) від ESP Horizon і пропонує його саме в такому вигляді, яким ви б знайшли його наприкінці 80-х та на початку 90-х: з мінімалістичним оздобленням та створеним для справжнього шреду!
Ця гітара має конструкцію з наскрізним грифом та мензуру 25,5 дюйма для потужного сустейну, поєднуючи корпус із вільхи та надтонкий гриф із трьох частин клена. Horizon Custom ’87 оснащена накладкою з макасарського чорного дерева з 24 ладами extra-jumbo без інкрустації на лицьовій стороні - орієнтуватися допомагають лише крапки-маркери на торці грифа.
Оснащення інструмента включає оригінальну тремоло-систему Floyd Rose 1000, звукознімач Seymour Duncan TB-5 Custom Trembucker у бриджі та Seymour Duncan Hot Rails у некової позиції. Функція відсічки (coil splitting) для отримання синглового звучання на одному або обох датчиках доступна за допомогою пуш-пул перемикачів на регуляторах гучності та тону.
| Тип конструкції | Наскрізний гриф (Neck Thru) |
| Корпус | Вільха (Alder) |
| Мензура | 25.5" (648мм) |
| Гриф | Клен (Maple), 3 частини |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Macassar Ebony) |
| Профіль грифа | Extra Thin U |
| Радіус накладки грифа | 350мм |
| Інкрустація | Бічні маркери ладів |
| Окантовка | Біла по грифу |
| Бридж | Тремоло Floyd Rose 1000 |
| Звукознімачі | Seymour Duncan TB-5 Custom Trembucker/Seymour Duncan Hot Rails |
| Лади | 24 XJ |
| Верхній поріжок | 42 мм (замковий) |
| Механіка | Чорна |
| Кілки | LTD |
| Управління | Гучність (пуш-пул)/тон (пуш-пул)/3-позиційний перемикач |
| Колір | Червоний металік (Candy Apple Red) |
| Струни | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і тремоло |
| Виробництво | Корея |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти інструменту) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | Уточнюйте вартість | 96 714 грн | 68 904 грн |
| Тип конструкції | Наскрізний гриф (Neck Thru) | Глибоко вклеєний гриф (set thru) | Глибоко вклеєний в корпус гриф (set-thru) |
| Корпус | Вільха (Alder) | Червоне дерево (Mahogany) c топом з хвилястого клена (Flamed Maple) | Червоне дерево (Mahogany) із топом з капа тополі (Burled Poplar) |
| Мензура | 25.5" (648мм) | 25,5" | 25.5" |
| Гриф | Клен (Maple), 3 частини | Клен, 3 частини (Maple) | Клен (Maple), 3 частини |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Macassar Ebony) | Чорне дерево (Ebony) | Чорне дерево (Macassar Ebony) |
| Профіль грифа | Extra Thin U | Thin U | Thin U |
| Радіус накладки грифа | 350мм | 305мм | 350 мм |
| Інкрустація | Бічні маркери ладів | Блоки, напис ESP на 12-му ладу | Блоки-маркери ладів |
| Окантовка | Біла по грифу | Біла, по корпусу | - |
| Бридж | Тремоло Floyd Rose 1000 | GOTOH GE103B-T & 510TA | Тремоло Floyd Rose 1000 SE |
| Звукознімачі | Seymour Duncan TB-5 Custom Trembucker/Seymour Duncan Hot Rails | Seymour Duncan Custom Hybrid (Bridge)/'59 (Neck) | Seymour Duncan Pegasus/Seymour Duncan Sentient |
| Лади | 24 XJ | 24 XJ | 24 XJ, нержавіюча сталь |
| Верхній поріжок | 42 мм (замковий) | Кістка, 42мм | 42мм, замковий |
| Механіка | Чорна | Хром | Чорна |
| Кілки | LTD | Замкові GOTOH SG360-07 MG-T | Grover |
| Управління | Гучність (пуш-пул)/тон (пуш-пул)/3-позиційний перемикач | 1 гучність, 1 тон, 3-позиційний перемикач | Гучність/тембр (пуш-пул)/3-позиційний перемикач |
| Колір | Червоний металік (Candy Apple Red) | Темно-коричневий санбьорст - Dark Brown Sunburst (DBSB) | Санбьорст - Black Natural Burst (BLKNB) |
| Струни | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) | Elixir Nanoweb Light (10-46) | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і тремоло | Гітара, фірмовий кейс, ключі для анкера і бриджу | Гітара, ключі для анкера і тремоло |
| Виробництво | Корея | Японія | Корея |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти інструменту) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
Демонстрація електрогітари LTD Horizon Custom '87 від Кемерона Стакі (Cameron Stucky) | ESP Guitars
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!