D'ADDARIO 25SS02-DX Suede Guitar Strap (Honey)
Код товару: 22013
25SS02-DX Suede Guitar Strap (Honey), зображення 1
25SS02-DX Suede Guitar Strap (Honey), зображення 2
25SS02-DX Suede Guitar Strap (Honey), зображення 3
25SS02-DX Suede Guitar Strap (Honey), зображення 4
Код товару: 22013
Поділися з друзями:
Сплачуй частинами
До 5-ти місяців без переплат
Швидка доставка
Інші кольори:
  • В наявності
  • В наявності
  • Немає в наявності
Актуальна наявність товару:
  • Київ, вул. Драгоманова 31-Д
  • Київ, ТЦ Globus
  • Київ, ТЦ Cosmo Multimall
  • Дніпро, ТРК Мост-Сіті
  • Івано-Франківськ, вул. Галицька 99
Актуальна наявність товару:
  • Київ, вул. Драгоманова 31-Д
  • Київ, ТЦ Globus
  • Київ, ТЦ Cosmo Multimall
  • Дніпро, ТРК Мост-Сіті
Дивитися на мапі
Ремінь гітарний шкіряний, замша
  • Виготовлений з високоякісної замші
  • Забезпечує максимальний комфорт
  • Регульована довжина: 44.5"- 53" (113 - 134 см)
  • Ширина: 2,5" (6,35 см)