Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Сплачуй частинами
До 5-ти місяців без переплат
6 платежів по
6 504 грн

Цей дивовижний інструмент дозволяє насолоджуватися високоякісними ефектами реверберації і хоруса БЕЗ НЕОБХІДНОСТІ у використанні зовнішніх приладів ефектів і підсилювачів.

Підпорожковий п'езозвукознімач вловлює вібрацію струн і перетворює її в електричний сигнал. Преамп обробляє сигнал, застосовуючи до нього ефект реверберації і хорус. Актуатор на нижній деці отримуючи сигнал з преампа вібрує по закону застосованих з вихідного сигналу ефектів. В результаті вібрації дека і повітря всередині неї починають коливальний рух, природним чином підмішуючи ефекти до основного тону звучання інструменту.

вибір «Room» і «Hall» відбувається при перетині положення на 12.00.
Натиснувши і утримуючи кнопку 3 секунди ви активуєте функцію TA. Коли кабель підключений до виходу гітари, обертання ручки змінює гучність на лінійному виході.
Гітари серії TransAcoustic поєднують в собі акустичне звучання і звучання ефектів, а це означає, що нам в першу чергу необхідний відмінний інструмент.

З'явившись в 1966 році, гітари Yamaha серії FG довели, що відмінна акустична гітара не обов'язково повинна бути дорогою. Створена з упором на зручність гри, музичне звучання і, звичайно ж чудову якість виготовлення, оригінальна FG180 дуже швидко стала справжньою класикою, що має в своєму послужному списку безліч хітових записів.
50 років по тому, нові гітари серії FG і FS, відрізняються такою ж якістю виготовлення, чудовим звучанням і зручністю гри. Можливо, саме тому вони і увійшли до списку обраних мільйонами гітаристів по всьому світу. Де б не почалась ваша музична подорож - гітара Yamaha FG стане вашим вірним супутником і помічником.
FS-TA відрізняється потужним, але м'яким звучанням, завдяки корпусу виготовленому з червоного дерева. Витончена окантовка корпусу і накладки грифа, виготовлена з міцного пластику надійно захищає інструмент від пошкоджень, в той же час надаючи йому більш вишуканий зовнішній вигляд.
Компактний і тонкий корпус FS-TA не тільки чудово підійде юним музикантам і дівчатам, але також стане чудовим вибором для гітаристів, що вважають за краще пальцеву техніку гри.

Корпус гітар серії FS на 10мм тонше ніж у FG, що забезпечує покращений комфорт і зручність гри без помітної втрати гучності або баса. Така форма корпусу робить FS більш привабливою для дівчат і початківців гітаристів. До того ж, зменшені розміри і менша схильність до виникнення акустичного зворотного зв'язку (feedback) роблять гітари FS серії ідеальним вибором для використання на сцені.

Нові моделі гітар серії FS вирізняються гучнішим і більш насиченим звучанням в діапазоні низьких та середніх частот, завдяки передовим методам акустичного аналізу, проведеного дослідницьким підрозділом Yamaha.
Фахівці Yamaha відмовилися від сліпого наслідування традицій і провели безліч аналітичних тестів і експериментів заради отримання найкращої конструкції зв'язок верхньої деки. Завдяки цьому була створена абсолютно нова модель скалопованих зв'язок задля отримання ідеальної акустичної конструкції, що поєднує чудову надійність і відмінну якість звуку.

Історія акустичних гітар Yamaha серії FG почалася в 1966 році з виходом моделей FG180 і FG150. Протягом наступних 50-ти років було розроблено та вироблено кілька поколінь гітар, і кожна з них була ідеальним інструментом для тогочасних музикантів. В цілому, з 1966 року було випущено більше 200 моделей серії FG та FS.

Кожна деталь гітари FS-TA створена для того, щоб зробити її ще кращою. Це і ретельно підібрані породи деревини, і витончене, нанесене вручну покриття. І, звичайно ж, численні перевірки якості - все заради того, щоб зробити кожну акустичну гітару FG вашим надійним партнером.
| Дизайн гітари | Зменшений корпус типу Concert |
| Верхня дека | Цілісна ялина (Solid Spruce) |
| Нижня дека | Червоне дерево (Mahogany) |
| Обичайка | Червоне дерево (Mahogany) |
| Глибина корпусу | 90-110 мм |
| Гриф | Нато (Nato) |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) |
| Бридж | Палісандр (Rosewood) |
| Верхній поріжок | Пластик, 43 мм |
| Нижній поріжок | Пластик |
| Розетка | Чорно-біла декорація |
| Інкрустація | Крапки - маркери ладів |
| Механіка | Хром |
| Мензура | 634мм |
| Лади | 20 |
| Струни | Elixir NANOWEB 80/20 Bronze Light (12-53) |
| Система зв'язок деки | Scalloped X-type |
| Звукознімачі | SYSTEM70 TransAcoustic + SRT Piezo Pickup |
| Управління | Reverb (Room/Hall)/Chorus/TA Switch/Line Out Vol |
| Кілки | Закритого типу TM29T |
| Окантовка | Кремова по деці і грифу |
| Колір | Червоний - RR (Ruby Red) |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
| Комплектація | Гітара, анкерний ключ |
| Додаткові дані | Функція TransAcoustic – додає ефекти в акустичне звучання інструменту |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект

| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 39 021 грн | 20 700 грн | 40 656 грн |
| Дизайн гітари | Зменшений корпус типу Concert | Зменшений корпус типу Concert із вирізом | |
| Верхня дека | Цілісна ялина (Solid Spruce) | Цілісна ялина (Solid Spruce) | |
| Нижня дека | Червоне дерево (Mahogany) | Нато/Окуме (Nato/Okume) | |
| Обичайка | Червоне дерево (Mahogany) | Нато/Окуме (Nato/Okume) | Клен/палісандр (Rosewood & Maple) |
| Глибина корпусу | 90-110 мм | 90-110 мм | |
| Гриф | Нато (Nato) | Нато (Nato) | Червоне дерево (Mahogany) |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) | Горіх (Walnut) | Палісандр (Rosewood) |
| Бридж | Палісандр (Rosewood) | Горіх (Walnut) | Палісандр (Rosewood) |
| Верхній поріжок | Пластик, 43 мм | Пластик, 43 мм | 43мм (поліуретан) |
| Нижній поріжок | Пластик | Пластик | |
| Розетка | Чорно-біла декорація | Чорно-біла декорація | |
| Інкрустація | Крапки - маркери ладів | Крапки - маркери ладів | |
| Механіка | Хром | Хром | Хромовані кілки |
| Мензура | 634мм | 634 мм (25") | 634 мм (25") |
| Лади | 20 | 20 | |
| Струни | Elixir NANOWEB 80/20 Bronze Light (12-53) | Yamaha FS50BT або D'Addario ХТ | D'Addario XT (12-53) |
| Система зв'язок деки | Scalloped X-type | Scalloped X-type | |
| Звукознімачі | SYSTEM70 TransAcoustic + SRT Piezo Pickup | SYSTEM66 + звукознімач SRT | SRT Powered System |
| Управління | Reverb (Room/Hall)/Chorus/TA Switch/Line Out Vol | 3-смуговий еквалайзер з параметричною серединою, вбудований тюнер | Power/Vol/AUX.Vol/Bass/Treble/Smooth Control Effects/Chromatic Tuner/SRT Blend |
| Кілки | Закритого типу TM29T | Закритого типу TM29T | |
| Окантовка | Кремова по деці і грифу | Чорна по деці | |
| Колір | Червоний - RR (Ruby Red) | Рубіновий червоний - RR (Ruby Red) | Червоний - Crimson Red Burst (CRB) |
| Виробництво | Китай | Китай | Китай |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
| Комплектація | Гітара, анкерний ключ | Гітара, анкерний ключ | Гітара, чохол, навушники |
| Додаткові дані | Функція TransAcoustic – додає ефекти в акустичне звучання інструменту | Вбудований процесор ефектів (Reverb1, Reverb2, Chorus), хроматичний тюнер, вхід AUX IN, можливість роботи від 2 батарей типу АА (в комплекті) або блоку живлення PA-3C/PA-150 (купується окремо) |
Yamaha FG-TA TransAcoustic Guitar | Overview
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!