Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар

Електрогітари серії KX створені для сучасних музикантів, які віддають належне класичним інструментам, тим що витримали випробування часом. Ергономічна та елегантна форма корпусу з двома вирізами і спокусливими вигинами, тонкий "швидкісний" гриф, що забезпечує зручний доступ до верхніх ладів, підібрана електроніка та широкий тональний діапазон роблять гітари цієї серії чудовим вибором для будь-якого стилю музики.

Корпус KX300 виготовлений з червоного дерева - породи, яку любить більшість гітаристів, за її м'яке, щільне звучання з виразною серединою. А продумана форма корпуса з двома вирізами не тільки забезпечує комфорт при грі, але й відмінно виглядає.

Ефектний топ, виготовлений зі Spalted клена не тільки виглядає приголомшливо, але й чудово поєднується з червоним деревом, доповнюючи та збагачуючи його тембр.

Натхненні гітарним звучанням 70-х, датчики EMG RetroActive Super77 мають той самий яскравий і "шерехатий" тембр та чудово реагують на найдрібніші деталі вашого звуковидобування. Завдяки розвитку технологій фахівці EMG змогли додати до цих класичних хамбакерів свій фірмовий преамп, не змінюючи їх зовнішнього вигляду.

Струнотримач типу Hardtail забезпечує збільшений сустейн і чудову стабільність строю, та при цьому дозволяє легко регулювати мензуру й висоту кожної струни. Конструкція "струни крізь корпус" помітно покращує резонанс і насиченість звучання.

Просте і зручне управління дозволяє не відволікатися на зайві перемикачі та зосередитися на вашому виконанні.

Деревина Jatoba дуже схожа на палісандр - і візуально, і на дотик, і за звучанням, але при цьому вона не внесена в список видів що зникають.

На відміну від квадратного кріплення грифа до корпусу, поширеного на більшості електрогітар, п'ята грифа KX300 має закруглений профіль і зменшену товщину. Завдяки цьому доступ до верхніх ладів став значно легшим.

Сучасний та елегантний дизайн логотипу Cort "Next Gen" був спеціально створений, щоб ідеально доповнити агресивний стиль електрогітар серій X та KX.
| Механіка | Чорний нікель |
| Колір | Матовий відкритий санберст - OPRB (Open Pore Raw Burst) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) з кленовим топом (Spalted Maple) |
| Звукознімачі | EMG® RetroActive Super77 |
| Управління | 1 гучність, 1 тон, 3-позиційний перемикач |
| Гриф | Клен (Maple) |
| Бридж | Фіксований бридж типу Hardtail |
| Виробництво | Індонезія |
| Лади | 24 лади |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу |
| Накладка грифа | Ятоба (Jatoba) |
| Тип конструкції | Гриф на болтах (Bolt-On) |
| Мензура | 25.5" (648мм) |
| Інкрустація | Маркери ладів |
| Окантовка | Біла по корпусу та грифу |
| Кілки | Закритого типу |
| Верхній поріжок | 42мм |
| Радіус накладки грифа | 400мм (15.75") |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | Уточнюйте вартість | 25 110 грн | 25 110 грн |
| Механіка | Чорний нікель | Хром | Хром |
| Колір | Матовий відкритий санберст - OPRB (Open Pore Raw Burst) | Санбьорст - Tobacco Sunburst (TBS) | Білий вінтажний - Vintage White (VW) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) з кленовим топом (Spalted Maple) | Вільха (Alder) | Вільха (Alder) |
| Звукознімачі | EMG® RetroActive Super77 | Alnico V Humbuckers x 2 | Alnico V Humbuckers x 2 |
| Управління | 1 гучність, 1 тон, 3-позиційний перемикач | Гучність, тон (пуш-пул), 3-позиційний перемикач | Гучність, тон (пуш-пул), 3-позиційний перемикач |
| Гриф | Клен (Maple) | Клен (Maple) | Клен (Maple) |
| Бридж | Фіксований бридж типу Hardtail | Фіксований (струни крізь корпус) | Фіксований (струни крізь корпус) |
| Виробництво | Індонезія | Індонезія | Індонезія |
| Лади | 24 лади | 22 Medium | 22 Medium |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу | Гітара, ключі для анкера і бриджу | Гітара, ключі для анкера і бриджу |
| Накладка грифа | Ятоба (Jatoba) | Палісандр (Rosewood) | Палісандр (Rosewood) |
| Тип конструкції | Гриф на болтах (Bolt-On) | Гриф на болтах (Bolt-on) | Гриф на болтах (Bolt-on) |
| Мензура | 25.5" (648мм) | 25,5" (648мм) | 25,5" (648мм) |
| Інкрустація | Маркери ладів | Крапки - маркери ладів | Крапки - маркери ладів |
| Окантовка | Біла по корпусу та грифу | ||
| Кілки | Закритого типу | Закритого типу | Закритого типу |
| Верхній поріжок | 42мм | 41мм (поліуретан) | 41мм (поліуретан) |
| Профіль грифа | "С" | "С" | |
| Радіус накладки грифа | 400мм (15.75") | 305мм | 305мм |
| Ширина грифа | Нульовий лад: 41мм, 12 лад: 51.4мм | Нульовий лад: 41мм, 12 лад: 51.4мм | |
| Товщина грифа | Перший лад: 20.9мм, 12 лад: 22.9мм | Перший лад: 20.9мм, 12 лад: 22.9мм |
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Спасибо за ответ. Это облом. Всё в этой гитаре устраивает. Но мелкие лады... Это капец. Зачем производители вообще ставят какие-либо лады кроме экстра джамбо... Где логика, в чем прикол - не понятно. Ведь так или иначе большие лады удобнее, считай во всех аспектах. Плюс их хватает на больший срок. Выровнять, отшлифовать, отполировать их можно большее количество раз до их замены чем лады которые меньше размером. 21-й век на дворе, а производители до сих пор страдают фигнёй. Всё это просто мысли в слух, но это логично и это правда так. Сегодня на всех гитарах, должны быть лады экстра Джамбо, и к тому же из нержавеющей стали. Остальное - отстой. В общем, жаль... Я бы сразу купил эту гитару, будь на ней большие лады. А покупать и сразу менять на ней лады на экстра Джамбо, да ещё из нержавейки, обойдется в пол цены самой гитары. Это бред.)
Инструмент технологически очень грамотно спроектирован. Гриф из 3х кусков и конфиг колков 3+3 - очень правильное решение. Учитывая начинку это просто подарок за такую цену.
Чи є в такому разі якісь значущі відмінності в плані звучання електрогітар KX300 та КХ300 etched? Якість збірки гітар однакова? Чи маємо відмінність, саме в плані дизайну? Питаю, тому що в плані зовнішнього вигляду саме КХ300 мені подобається більше, та коштує ця модель дешевше.
Джем, скажите пожалуйста, какие лады на данном инструменте? Стандарт или экстра Джамбо - максимально большие, как на Кортах серии Х?
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!