Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Сплачуй частинами
До 5-ти місяців без переплат
6 платежів по
4 999 грн
Швидка доставка
Актуальна наявність товару:
EC-256FM класичної форми, чудово підходить для всіх музичних стилів і жанрів, доступна в декількох варіантах обробки і пропонує функції, які зазвичай асоціюються з гітарами високого класу, наприклад, топ з хвилястого клена, окантовка по корпусу і грифу, а також конструкція з вклеєним грифом для швидкого і легкого доступу до високих ладів. EC-256FM також має корпус з червоного дерева, зручний тонкий U-подібний гриф з червоного дерева з накладкою з палісандру, інкрустацією у вигляді прапорів і 22-ма ладами екстра-джамбо.
Ця гітара оснащена хамбакерами ESP Designed LH-150, які забезпечують відмінний звук для всіх жанрів музики, а також гнучкість тембру за рахунок поділу котушок, керованої пуш-пул перемикачем на ручці тону.
| Тип конструкції | Вклеєний гриф (Set-Neck) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) із топом зі хвилястого клена (Flamed Maple) |
| Мензура | 24,75" |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany), 3 частини |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) |
| Профіль грифа | Thin U |
| Радіус накладки грифа | 350мм |
| Інкрустація | Прапори - маркери ладів |
| Окантовка | Ivory, по корпусу і грифу |
| Бридж | Tune-O-Matic / струнотримач типу Stop Bar |
| Звукознімачі | ESP Designed LH-150B/LH-150N |
| Лади | 22 XJ |
| Верхній поріжок | 42мм |
| Механіка | Хром |
| Кілки | LTD |
| Управління | 2 гучності/тембр (пуш-пул)/3-позиційний перемикач |
| Колір | Коричневий санбьорст - DBSB (Dark Brown Sunburst) |
| Струни | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу |
| Виробництво | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект

| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 29 992 грн | 55 072 грн | 21 175 грн |
| Тип конструкції | Вклеєний гриф (Set-Neck) | Глибоко вклеєний гриф (Set Thru) | Вклеєний гриф |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) із топом зі хвилястого клена (Flamed Maple) | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) з кленовим топом (шпон) |
| Мензура | 24,75" | 24,75" | 24,75" |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany), 3 частини | Червоне дерево (Mahogany), 3 частини | Червоне дерево (Mahogany) |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) | Чорне дерево (Ebony) | Ятоба (Jatoba) |
| Профіль грифа | Thin U | Thin U | "Vintage C" |
| Радіус накладки грифа | 350мм | 350 мм | 305 мм |
| Інкрустація | Прапори - маркери ладів | Прапори, назва моделі на 12-му ладі | Перламутрові блоки - маркери ладів |
| Окантовка | Ivory, по корпусу і грифу | Біла, по корпусу та грифу | Біла по корпусу і грифу |
| Бридж | Tune-O-Matic / струнотримач типу Stop Bar | Tune-O-Matic / струнотримач типу Stop Bar | Tune-o-Matic, струнотримач Stop Bar |
| Звукознімачі | ESP Designed LH-150B/LH-150N | EMG 81 / 60 | 2 хамбакери Voiced Tone VTH-59 |
| Лади | 22 XJ | 24 XJ | 22/Large (2.7мм) |
| Верхній поріжок | 42мм | 42мм | Graph Tech® Nubone (42мм) |
| Механіка | Хром | Чорна | Нікель |
| Кілки | LTD | Grover | Vintage |
| Управління | 2 гучності/тембр (пуш-пул)/3-позиційний перемикач | 2 гучності /тембр /3-позиційний перемикач | 2 гучності, 2 тембри, 3-позиційний перемикач |
| Колір | Коричневий санбьорст - DBSB (Dark Brown Sunburst) | Чорний - BLK (Black) | Вінтажний санбьорст - Vintage Burst (VB) |
| Струни | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) | D'Addario EXL110 (10-46) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу | Гітара, ключі для анкера і бриджу | Гітара, ключі для анкера і бриджа |
| Виробництво | Індонезія | Індонезія | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!