Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Сплачуй частинами
До 5-ти місяців без переплат
6 платежів по
4 999 грн
Швидка доставка
Актуальна наявність товару:
LTD EC-256 втілює багато крутих аспектів дорожчих моделей серії EC і пропонує їх у надзвичайно доступній гітарі, що готова до драйву. Завдяки класичній формі, яка чудово підходить для всіх музичних стилів та жанрів, EC-256 виглядає приголомшливо з багатошаровою окантовкою корпусу та голови грифа, як і належить високоякісним інструментам.
Гра на EC-256 - це справжнє втілення мрії завдяки конструкції з вклеєним грифом, що забезпечує швидкий і легкий доступ до найвищих ладів. Гітара має корпус із червоного дерева, зручний і швидкий гриф із трьох частин червоного дерева з тонким U-подібним профілем, а також накладку з деревини ятоба та інкрустацією у вигляді прапорців та 22 ладами extra-jumbo.
Ця модель оснащена визнаними хамбакерами ESP Designed LH-150, які гарантують чудове звучання для будь-якої музики, а також вирізняється гнучкістю налаштувань завдяки відсіканню котушок, що керується перемикачем push-pull на ручці тону.
| Тип конструкції | Вклеєний гриф (Set-Neck) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) |
| Мензура | 24,75" |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany), 3 частини |
| Накладка грифа | Ятоба (Roasted Jatoba) |
| Профіль грифа | Thin U |
| Радіус накладки грифа | 350мм |
| Інкрустація | Прапори - маркери ладів |
| Окантовка | Біла, по корпусу і грифу |
| Бридж | Tune-O-Matic / струнотримач типу Stop Bar |
| Звукознімачі | ESP Designed LH-150B/LH-150N |
| Лади | 22 XJ |
| Верхній поріжок | 42мм |
| Механіка | Чорна |
| Кілки | LTD |
| Управління | 2 гучності/тембр (пуш-пул)/3-позиційний перемикач |
| Колір | Натуральний - VN (Vintage Natural) |
| Струни | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу |
| Виробництво | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект

| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 29 992 грн | 55 072 грн | 23 111 грн |
| Тип конструкції | Вклеєний гриф (Set-Neck) | Глибоко вклеєний гриф (Set Thru) | Вклеєний гриф |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) з кленовим топом (15мм) |
| Мензура | 24,75" | 24,75" | 24,75" |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany), 3 частини | Червоне дерево (Mahogany), 3 частини | Червоне дерево (Mahogany) |
| Накладка грифа | Ятоба (Roasted Jatoba) | Чорне дерево (Ebony) | Ятоба (Jatoba) |
| Профіль грифа | Thin U | Thin U | Vintage C |
| Радіус накладки грифа | 350мм | 350 мм | 305 мм |
| Інкрустація | Прапори - маркери ладів | Прапори, назва моделі на 12-му ладі | Перламутрові блоки - маркери ладів |
| Окантовка | Біла, по корпусу і грифу | Біла, по корпусу та грифу | Кремова по корпусу та грифу |
| Бридж | Tune-O-Matic / струнотримач типу Stop Bar | Tune-O-Matic / струнотримач типу Stop Bar | Tune-o-Matic, струнотримач Stop Bar |
| Звукознімачі | ESP Designed LH-150B/LH-150N | EMG 81 / 60 | EMG® RetroActive Fat55 |
| Лади | 22 XJ | 24 XJ | 22/Large (2.7мм) |
| Верхній поріжок | 42мм | 42мм | Пластик (42 мм) |
| Механіка | Чорна | Чорна | Хромована |
| Кілки | LTD | Grover | Vintage Style |
| Управління | 2 гучності/тембр (пуш-пул)/3-позиційний перемикач | 2 гучності /тембр /3-позиційний перемикач | 2 гучності, 2 тембри, 3-позиційний перемикач |
| Колір | Натуральний - VN (Vintage Natural) | Чорний - BLK (Black) | Санбьорст - Aged Vintage Burst (AVB) |
| Струни | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) | D'Addario EXL-110 (10-46) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу | Гітара, ключі для анкера і бриджу | Гітара, ключі для анкера і бриджу |
| Виробництво | Індонезія | Індонезія | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Читайте покрокову інструкцію з налаштування укулеле для початківців
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Читайте покрокову інструкцію з налаштування укулеле для початківців
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!