Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Сплачуй частинами
До 5-ти місяців без переплат
6 платежів по
5 783 грн
Швидка доставка
Актуальна наявність товару:
EC-256QM класичної форми, чудово підходить для всіх музичних стилів і жанрів, доступний в декількох варіантах покриття і пропонує функції , які зазвичай асоціюються з гітарами високого класу, наприклад, окантовка по корпусу і грифа, і конструкція з уклеєним грифом для швидкого і легкого доступу до високих ладів. EC-256 також має корпус з червоного дерева, зручний тонкий U-подібний гриф з червоного дерева з накладкою з палісандру, інкрустацією у вигляді прапорів і 22-ма ладами екстра-джамбо.
Ця гітара оснащена хамбакерами ESP Designed LH-150, які забезпечують відмінний звук для всіх жанрів музики, а також гнучкість тембру за рахунок поділу котушок, керованої пуш-пул перемикачем на ручці тембру.
| Тип конструкції | Вклеєний гриф (Set-neck) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) із кленовим топом (Quilted Maple) |
| Мензура | 24,75" |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany), 3 частини |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) |
| Профіль грифа | Thin U |
| Радіус накладки грифа | 350мм |
| Інкрустація | Прапори - маркери ладів |
| Окантовка | Біла, по корпусу та грифу |
| Бридж | Tune-O-Matic / струнотримач типу Stop Bar |
| Звукознімачі | ESP Designed LH-150B/LH-150N |
| Лади | 22 XJ |
| Верхній поріжок | 42мм |
| Механіка | Чорна |
| Кілки | LTD |
| Управління | 2 гучності/тембр (пуш-пул)/3-позиційний перемикач |
| Колір | Чорно-вишневий санбьорст - See Thru Black Cherry Sunburst (STBCSB) |
| Струни | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу |
| Виробництво | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект
| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 34 694 грн | 55 072 грн | 55 072 грн |
| Тип конструкції | Вклеєний гриф (Set-neck) | Глибоко вклеєний гриф (Set Thru) | Глибоко вклеєний гриф (Set Thru) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) із кленовим топом (Quilted Maple) | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) |
| Мензура | 24,75" | 24,75" | 24,75" |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany), 3 частини | Червоне дерево (Mahogany), 3 частини | Червоне дерево (Mahogany), 3 частини |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) | Чорне дерево (Ebony) | Чорне дерево (Ebony) |
| Профіль грифа | Thin U | Thin U | Thin U |
| Радіус накладки грифа | 350мм | 350 мм | 350 мм |
| Інкрустація | Прапори - маркери ладів | Прапори, назва моделі на 12-му ладі | Прапори маркери ладів |
| Окантовка | Біла, по корпусу та грифу | Біла, по корпусу та грифу | Чорна, по корпусу та грифу |
| Бридж | Tune-O-Matic / струнотримач типу Stop Bar | Tune-O-Matic / струнотримач типу Stop Bar | Tune-O-Matic / струнотримач типу Stop Bar |
| Звукознімачі | ESP Designed LH-150B/LH-150N | EMG 81 / 60 | EMG 81 / 60 |
| Лади | 22 XJ | 24 XJ | 24 XJ |
| Верхній поріжок | 42мм | 42мм | 42мм |
| Механіка | Чорна | Чорна | Чорна |
| Кілки | LTD | Grover | Grover |
| Управління | 2 гучності/тембр (пуш-пул)/3-позиційний перемикач | 2 гучності /тембр /3-позиційний перемикач | 2 гучності / тембр / 3-позиційний перемикач |
| Колір | Чорно-вишневий санбьорст - See Thru Black Cherry Sunburst (STBCSB) | Чорний - BLK (Black) | Білий - OW (Olympic White) |
| Струни | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу | Гітара, ключі для анкера і бриджу | Гітара, ключі для анкера і бриджу |
| Виробництво | Індонезія | Індонезія | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!