Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
C9 CD - це all-solid класична гітара в іспанському стилі з верхньою декою з відбірного цілісного канадського кедра, та нижньою декою й обичайкою з масиву червоного дерева. Виготовлена вручну в невеликій майстерні-бутіку, ця модель є ідеальним вибором для професійних класичних гітаристів або будь-якого музиканта, який хоче перейти на "дорослий" інструмент концертного рівня за розумною ціною.
C9 виготовлено з традиційною іспанською конструкцією пружин та кріплення п'яти грифу, що забезпечує динамічно чутливу верхню деку та повнозвучну передачу вібрації струн по всьому корпусу. Нижня дека та обичайки з масиву червоного дерева забезпечують пружну та панчеву середину, та приємну "шорсткість" у звучанні. Гриф C9 має C-подібний профіль і пласку накладку з палісандра, що є характерним для традиційних класичних гітар, але також включає деякі сучасні рішення, такі як двосторонній анкерний стрижень для збереження стабільності.
Витончені естетичні штрихи, такі як резонаторний отвір прикрашений натуральним перламутром, у стилі 1920-х років, голова грифу оздоблена палісандром, червона окантовка та поліроване глянсове покриття підкреслюють вінтажну елегантність інструмента. Вже багато років C9 є одним з бестселерів у модельному ряді Córdoba і може стати тією самою улюбленою гітарою, яку ви не захочете міняти ніколи!
| Верхня дека | Цілісний канадський червоний кедр (Solid Western Red Cedar) |
| Нижня дека | Цілісне червоне дерево (Solid Mahogany) |
| Обичайка | Цілісне червоне дерево (Solid Mahogany) |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany) |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) |
| Мензура | 650мм (25.6") |
| Бридж | Палісандр (Rosewood) |
| Механіка | Позолочені кілки із чорними ручками (14:1) |
| Струни | Savarez Cristal Corum High Tension 500CJ |
| Колір | Натуральний глянсовий лак (Natural) |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 12 місяців (на механічні компоненти інструменту) |
| Глибина корпусу | 95-100 мм |
| Комплектація | Гітара, ключ для анкера, фірмовий EPS кейс |
| Верхній поріжок | Кістка (52мм) |
| Нижній поріжок | Кістка |
| Додаткові дані | Анкерний стрижень |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект

| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 50 925 грн | 32 574 грн | 30 503 грн |
| Верхня дека | Цілісний канадський червоний кедр (Solid Western Red Cedar) | Цілісний Американський червоний кедр (Solid Western Red Cedar) | Цілісний кедр (Solid Cedar) |
| Нижня дека | Цілісне червоне дерево (Solid Mahogany) | Палісандр (Rosewood) | Індійський палісандр (Rosewood) |
| Обичайка | Цілісне червоне дерево (Solid Mahogany) | Палісандр (Rosewood) | Індійський палісандр (Rosewood) |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany) | Африканське червоне дерево (African Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany), посилене вставкою з палісандра (Rosewood) |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) | Чорне дерево (Ebony) | Індійський палісандр (Rosewood) |
| Мензура | 650мм (25.6") | 650 мм | 650 мм |
| Бридж | Палісандр (Rosewood) | Палісандр (Rosewood) | Індійський палісандр (Rosewood) |
| Механіка | Позолочені кілки із чорними ручками (14:1) | Золото | Позолочені кілки |
| Струни | Savarez Cristal Corum High Tension 500CJ | ||
| Колір | Натуральний глянсовий лак (Natural) | Натуральний глянсовий лак | Натуральний глянсовий |
| Виробництво | Китай | Китай | Іспанія |
| Гарантія | 12 місяців (на механічні компоненти інструменту) | 12 місяців (на механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування | 12 місяців (на механічні компоненти інструменту) |
| Глибина корпусу | 95-100 мм | 94-100 мм | |
| Комплектація | Гітара, ключ для анкера, фірмовий EPS кейс | Гітара | Гітара |
| Верхній поріжок | Кістка (52мм) | Пластик (52мм) | Костяний (52мм) |
| Нижній поріжок | Кістка | Пластик | Костяний |
| Додаткові дані | Анкерний стрижень |
Демонстрація класичної гітари Córdoba C9 CD
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!