[2019-11-25] Конкурс: "Puppy Song 2019"!

Оголошуємо переможців і щиро дякуємо всім учасникам!
Друзі! Раді представити вам переможців конкурсу "Puppy Song 2019"!

Ми знаємо, ви дуже чекали цього моменту. Що ж, настав час назвати імена щасливчиків, що отримають круті призи від Yamaha та JAM. Отже, поїхали!

ІІІ місце та сертифікат номіналом 2000 грн на покупку будь-яких товарів в мережі JAM Музичні Інструменти - Richard Chernitsky


ІІ місце та портативний синтезатор YAMAHA PSS-A50 - Дмитро nezzgraba Кирилюк


І, нарешті, перше місце, та головний приз - кейтар YAMAHA SHS-500RD Sonogenic заслуговано отримує Дмитро Перейра

 

Але ми не змогли залишити без спеціального заохочення ще одного учасника конкурсу - Anton Ryaska якому виповнилося лише 7 років, але він вже найсправжнісінький і дуже талановитий драмер, що грає у гурті Hardfire!

Антон отримує наші щирі оплески та сертифікат номіналом 1000 грн на покупку будь-яких товарів в мережі JAM Музичні Інструменти


 

 

 

Просимо переможців зв`язатися з нами для отримання призів - позвонити на гарячу лінію JAM 0800-50-49-49, 067-405-31-31 (з 10:00 до 18:00) або написати у ЛС групи у Facebook (24/7).

Щиро дякуємо вам за участь! Ви молодці!Комментарии (0)

Друзья! Пожалуйста, размещайте ваши комментарии исключительно о данной конкретной новости.


Важно! Сообщения с использованием ненормативной лексики, информацией агрессивного содержания, политического толка, а также обсуждение ценовой политики будут блокироваться администрацией сайта. Не тратьте свое время и силы на негатив. Спасибо за понимание! JAM – Твой Музыкальный Магазин!

Ваше имя: