Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар

Гітари серії Exotic вражають самобутнім стилем завдяки ретельно підібраним породам деревини. Кап ясена, мірт та горіх надають нижній деці та обичайкам унікальної текстури та візуальної естетики, тоді як цільний топ забезпечує стабільне та насичене звучання. Вишукані деталі, як-от безшовна розетка, завершують елегантний образ інструмента. Якому б звучанню ви не віддавали перевагу - експресивному, теплому й збалансованому чи витонченому та благородному - акустична гітара серії Exotic стане вашим ідеальним вибором.
Акустичні гітари форми SFX втілюють бачення Cort на те, яким повинен бути сучасний сценічний інструмент. Корпус зменшеної глибини з вирізом для зручного доступу до верхніх ладів, ергономічний гриф зі зручним С-профілем для максимального комфорту при грі, та функціональна електроніка - SFX стане вірним супутником сучасного гітариста.

Верхня дека Exotic-GA Walnut виготовлена із цілісної ялини, що додає яскравість, пружні баси та деталізованість у звучання інструменту, а удосконалена Х-подібна система зв'язок деки (Advanced X-bracing) максимізує гучність, проекцію та відгук.

Нижня дека та обичайки з Мертлвуду (або Орегонського мирту) забезпечують збалансований, чіткий відгук із виразним розділенням нот у всьому тональному спектрі. У поєднанні з топом із цільної ялини, модель Exotic-SFX Myrtlewood природно реагує як на легкий дотик, так і на агресивну атаку, демонструючи широкий динамічний діапазон без зайвого акценту на басах чи високих частотах. Візуально тепла, органічна текстура мирту надає кожній гітарі вишуканого, але привабливого вигляду - самобутнього та стриманого одночасно.

Гітари форми SFX мають тонкий корпус, грати на них дуже зручно. Глибина корпусу Exotic-SFX Ash становить всього 83 мм - ідеально підійде для музикантів, які шукають зручний інструмент для виступів.

Exotic-SFX Myrtlewood обладнаний вбудованим керамічним п'єзозвукознімачем і преампом Cort CE304T. 3-смуговий еквалайзер дозволяє точно відрегулювати звучання інструменту, а хроматичний тюнер з LED дисплеєм дає можливість швидко і зручно налаштувати гітару навіть на найтемнішій сцені.
| Дизайн гітари | Зменшений корпус типу SFX з вирізом |
| Верхня дека | Цілісна ялина (Solid Spruce) |
| Нижня дека | Орегонський мирт (Myrtlewood) |
| Обичайка | Орегонський мирт (Myrtlewood) |
| Глибина корпусу | 83 мм |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany) |
| Накладка грифа | Лаурель (Laurel) |
| Профіль грифа | C Shape |
| Бридж | Лаурель (Laurel) |
| Верхній поріжок | 43 мм (пластик) |
| Нижній поріжок | Пластик |
| Розетка | Декорація кремовим та чорним ABS пластиком |
| Інкрустація | Крапки - маркери ладів |
| Механіка | Нікельована |
| Мензура | 25.5" (648мм) |
| Лади | 20 |
| Струни | 12 - 53 |
| Система зв'язок деки | Advanced X-Bracing |
| Звукознімачі | Cort CE304T (з тюнером) |
| Управління | Гучність, 3-смуговий еквалайзер, тюнер |
| Кілки | Відкритого типу |
| Окантовка | Захисна окантовка корпусу і грифа |
| Колір | Санбьорст - (SS) Sunburst |
| Виробництво | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
| Комплектація | Гітара, ключ для анкера, запасна шпилька для струни |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | Уточнюйте вартість | 13 068 грн | 8 591 грн |
| Дизайн гітари | Зменшений корпус типу SFX з вирізом | Зменшений корпус типу SFX із венеціанським вирізом | Зменшений корпус типу SFX з вирізом |
| Верхня дека | Цілісна ялина (Solid Spruce) | Цілісна ялина (Solid Spruce) | Червоне дерево (Mahogany) |
| Нижня дека | Орегонський мирт (Myrtlewood) | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) |
| Обичайка | Орегонський мирт (Myrtlewood) | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) |
| Глибина корпусу | 83 мм | 83 мм | 83 мм |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) |
| Накладка грифа | Лаурель (Laurel) | Овангкол (Ovangkol) | Мербау (Merbau) |
| Профіль грифа | C Shape | Modern "V" | Modern "V" |
| Бридж | Лаурель (Laurel) | Овангкол (Ovangkol) | Мербау (Merbau) |
| Верхній поріжок | 43 мм (пластик) | 43 мм (пластик) | 43 мм (пластик) |
| Нижній поріжок | Пластик | Пластик | Пластик |
| Розетка | Декорація кремовим та чорним ABS пластиком | Перламутрова акрилова інкрустація | Перламутрова акрилова декорація |
| Інкрустація | Крапки - маркери ладів | Крапки - маркери ладів | Крапки - маркери ладів |
| Механіка | Нікельована | Нікельована | Нікельована |
| Мензура | 25.5" (648мм) | 25.3" (643 мм) | 643мм (25.3") |
| Лади | 20 | 20 | 20 |
| Струни | 12 - 53 | D'Addario EXP16 Light (12-53) | JUMBO 6ST: (012, 016, 024, 038, 041, 052) |
| Система зв'язок деки | Advanced X-Bracing | Advanced Scalloped X-Bracing | Advanced X-Bracing |
| Звукознімачі | Cort CE304T (з тюнером) | Cort CE304T (з тюнером) | Cort CE304T (з тюнером) |
| Управління | Гучність, 3-смуговий еквалайзер, тюнер | Гучність, 3-смуговий еквалайзер, тюнер | Гучність, 3-смуговий еквалайзер, тюнер |
| Кілки | Відкритого типу | Колки закритого типу із чорними ручками | Закритого типу |
| Окантовка | Захисна окантовка корпусу і грифа | Чорна з перламутровою акриловою інкрустацією | - |
| Колір | Санбьорст - (SS) Sunburst | Матовий санбьорст - 3-Tone Sunburst Satin (3TSS) | Натуральний відкритий - OpenPore (OP) |
| Виробництво | Індонезія | Китай | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
| Комплектація | Гітара, ключ для анкера, запасна шпилька для струни | Гітара, анкерний ключ | Гітара, анкерний ключ |
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!