Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар

Серія акустичних гітар Grand Regal має популярну форму корпусу Grand Auditorium, яка менша ніж звичний дредноут, але більша за концертні та парлор моделі гітар. Збільшена ширина нульового поріжка полегшує виконання. Завдяки збалансованому звучанню, привабливому зовнішньому вигляду і вбудованому звукознімачу інструменти Grand Regal безумовно стануть відмінним вибором для будь-якого гітариста.
GA5F-BW має верхню деку з цільного кедру з нижньою декою та обичайкою з африканської гренаділли, 3-смуговий еквалайзер Fishman Presys, тюнер та контроль фази забезпечують звукову гнучкість, а також зручність для різних ігрових ситуацій, коли потрібне посилення.
_420x420 (1).6603e3ce571eb.jpg)
Порівняно з ялиною, кедр звучить дещо м’якше та тепліше. У його тембрі злегка підкреслені середні частоти та солодший верхній діапазон, що робить кедр ідеальним вибором для музикантів, які багато грають пальцями (fingerpick) і віддають перевагу дещо округлішому та повнішому звуку.

Корпус Grand Regal має форму Auditorium, що представляє собою середнє між масивними габаритами Dreadnought і мініатюрними гітарами Grand Concert. Завдяки цьому GA5F підійде для будь-якої техніки: від гри медіатором до перкусійної пальцевої техніки і стане відмінним вибором для музиканта, що шукає одну гітару, здатну охопити безліч музичних стилів.

Преамп Fishman Presys оснащений 3-смуговим еквалайзером, точним хроматичним тюнером з LED дисплеєм та інвертором фази. Завдяки чудовому звучанню і гнучкості налаштувань Fishman Presys дозволяє повноцінно передати натуральний тембр інструмента.

На доповнення до кістяного нижнього поріжка, Grand Regal GA5F-BW оснащена шпильками для бриджу з добірного чорного дерева. Вони покращують передачу вібрації струн, забезпечуючи більш природне, глибоке та розкішне звучання.
_420x420.6603e435787bd.jpg)
Ширина верхнього поріжка 44,5мм дозволяє збільшити відстань між струнами, що віддають перевагу багатьом виконавцям фінгерстайлу. Поріжки виготовлені з кістки індійського буйвола для найбільш природної та прозорої передачі вібраційної енергії струн корпусу та грифу інструмента.

Гренаділла (Blackwood) поєднує в собі виразну середину червоного дерева, яскравість клена та багаті обертони палісандра. Така універсальність дозволяє гренаділлі чудово проявляти себе як у пальцевій техніці (fingerstyle), так і при грі акордами, а також робить її ідеальним доповненням до верхньої деки з кедра.
| Дизайн гітари | Grand Auditorium з вирізом |
| Верхня дека | Цілісний червоний кедр (Solid Red Cedar) |
| Нижня дека | Африканська гренаділла (Blackwood) |
| Обичайка | Африканська гренаділла (Blackwood) |
| Глибина корпусу | 117 мм |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany) |
| Накладка грифа | Овангкол (Ovangkol) |
| Профіль грифа | Modern V Shape |
| Бридж | Овангкол (Ovangkol) |
| Верхній поріжок | Кістка (ширина 44,5мм) |
| Нижній поріжок | Кістка |
| Розетка | Інкрустація з абалоне |
| Інкрустація | Крапки - маркери ладів з абалоне |
| Механіка | Хром |
| Мензура | 25.5" (648мм) |
| Лади | 20 |
| Струни | D'Addario EXP16 Light (12-53) |
| Система зв'язок деки | Advanced Scalloped X-Bracing |
| Звукознімачі | Fishman® Presys |
| Управління | Гучність, 3-смуговий еквалайзер, тюнер |
| Кілки | Закритого типу |
| Окантовка | Біла по корпусу та грифу |
| Колір | Натуральний матовий - Natural Satin |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти інструменту) |
| Комплектація | Гітара, ключ для анкера |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект
.6a01e49c627eb.jpg)
| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 19 481 грн | 16 698 грн | 20 700 грн |
| Дизайн гітари | Grand Auditorium з вирізом | Традиційний вестерн (Дредноут) з вирізом | Дредноут з вирізом |
| Верхня дека | Цілісний червоний кедр (Solid Red Cedar) | Цілісна ялина (Solid Sitka Spruce) | Цілісна ялина (Solid Spruce) |
| Нижня дека | Африканська гренаділла (Blackwood) | Червоне дерево (Mahogany) | Нато/Окуме (Nato/Okume) |
| Обичайка | Африканська гренаділла (Blackwood) | Червоне дерево (Mahogany) | Нато/Окуме (Nato/Okume) |
| Глибина корпусу | 117 мм | 100-118 мм | |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) | Нато (Nato) |
| Накладка грифа | Овангкол (Ovangkol) | Овангкол (Ovangkol) | Горіх (Walnut) |
| Радіус накладки грифа | 15.75" (R400) | ||
| Профіль грифа | Modern V Shape | C Shape | |
| Товщина грифа | 1-й лад: 21.5мм / 8-й лад: 22.0мм | ||
| Бридж | Овангкол (Ovangkol) | Овангкол (Ovangkol) | Горіх (Walnut) |
| Верхній поріжок | Кістка (ширина 44,5мм) | Костяний, 43мм | Пластик, 43 мм |
| Нижній поріжок | Кістка | Кістка | Пластик |
| Розетка | Інкрустація з абалоне | Багатошарова декорація з Abalone та ABS пластику | Чорно-біла декорація |
| Інкрустація | Крапки - маркери ладів з абалоне | Крапки - маркери ладів | Точки - маркери ладів |
| Механіка | Хром | Нікельована | Хром |
| Мензура | 25.5" (648мм) | 25.5" (648мм) | 650мм (25 9/16”) |
| Лади | 20 | 20 | 20 |
| Струни | D'Addario EXP16 Light (12-53) | D'Addario EXP16 Light (12-53) | Yamaha FS50BT або D'Addario ХТ |
| Система зв'язок деки | Advanced Scalloped X-Bracing | Advanced Scalloped X-Bracing | Scalloped X-type |
| Звукознімачі | Fishman® Presys | П'єзозвукознімач Sonicore і преамп Fishman Presys | SYSTEM66 + звукознімач SRT |
| Управління | Гучність, 3-смуговий еквалайзер, тюнер | Гучність, 3-смуговий еквалайзер, тюнер, реверс фази | 3-смуговий еквалайзер з параметричною серединою, вбудований тюнер |
| Кілки | Закритого типу | Закритого типу | Закритого типу TM29T |
| Окантовка | Біла по корпусу та грифу | Біла по деці і грифу | Чорна по корпусу |
| Колір | Натуральний матовий - Natural Satin | Натуральний матовий - Natural Satin (NS) | Натуральний глянсовий - NT (Natural) |
| Виробництво | Китай | Китай | Китай |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти інструменту) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
| Комплектація | Гітара, ключ для анкера | Гітара, анкерний ключ | Гітара, ключ для анкера |
Акустична гітара Cort Grand Regal GA5F-BW
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Читайте покрокову інструкцію з налаштування укулеле для початківців
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Читайте покрокову інструкцію з налаштування укулеле для початківців
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!