Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар

Електроакустичні гітари серії MR втілюють в собі головну місію компанії Cort - створювати високоякісні традиційні інструменти, здатні задовольнити потреби сучасних музикантів. Традиційний корпус форми дредноут, з венеціанським вирізом для легкого доступу до верхніх ладів та якісна електроніка, яка повноцінно передає натуральне акустичне звучання - саме це зробило гітари MR Series, неймовірно популярними в усьому світі.
Модель MR500E має топ із цільної ялини, нижню деку та обичайку з червоного дерева, а також накладку грифа з овангколу. Класичний корпус типу дредноут має венеціанський виріз для легкого доступу до верхніх ладів та оснащений електронікою Cort CE304T, яка дозволяє передавати природне акустичне звучання інструмента на систему підсилення як під час живих виступів, так і під час запису.
.63d3a8036f019.jpg)
У деревині ялини чудово поєднується гнучкість та міцність, завдяки чому ялина є одним з найпопулярніших матеріалів для виготовлення верхньої деки акустичних гітар. А чудові тембральні характеристики - роблять ялину просто ідеальним вибором для безлічі музичних жанрів і стилів гри.
.63d3a817bcff8.jpg)
Насичене, але натуральне звучання, з потужною та теплою серединою - саме це зробило червоне дерево оптимальним вибором для виготовлення задньої деки та обичайки акустичних гітар преміум-класу протягом багатьох десятиліть.
.63d3a84a689a0.jpg)
Фірмовий преамп CE304T має 3-смуговий еквалайзер для тональної гнучкості і вбудований світлодіодний тюнер для зручності. Ця високоякісна система еквалізації забезпечує багату середину та кришталеві прозорі високі частоти.
.63d3a87883b39.jpg)
Покриття Open Pore не лише посилює резонанс деревини, але й знижує вагу гітари, що підвищує зручність гри. Ця модель з натуральною та коричневою обробкою має глянсове покриття верхньої деки для створення високоякісного вінтажного вигляду.
| Дизайн гітари | Традиційний вестерн (Дредноут) з вирізом |
| Верхня дека | Цілісна ялина (Solid Spruce) |
| Нижня дека | Червоне дерево (Mahogany) |
| Обичайка | Червоне дерево (Mahogany) |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany) |
| Накладка грифа | Овангкол (Ovangkol) |
| Радіус накладки грифа | 15.75" (R400) |
| Профіль грифа | C Shape |
| Бридж | Овангкол (Ovangkol) |
| Верхній поріжок | 43 мм (пластик) |
| Нижній поріжок | Пластик |
| Розетка | Чорно-біла декорація |
| Інкрустація | Точки - маркери ладів |
| Механіка | Нікель |
| Мензура | 25.5" (648мм) |
| Лади | 20 |
| Струни | D'Addario EXP16 Light (12-53) |
| Система зв'язок деки | Advanced Scalloped X-Bracing |
| Звукознімачі | Cort CE304T |
| Управління | Гучність, 3-смуговий еквалайзер, тюнер |
| Кілки | Закритого типу |
| Окантовка | Біла пластикова по корпусу |
| Колір | Коричневий (глянсовий топ, матовий корпус) - Brown Burst (BR) |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
| Комплектація | Гітара, анкерний ключ |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект

| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 13 915 грн | 21 261 грн | 21 720 грн |
| Дизайн гітари | Традиційний вестерн (Дредноут) з вирізом | Дредноут, з вирізом | |
| Верхня дека | Цілісна ялина (Solid Spruce) | Ялина (Spruce) | Ялина (Spruce) |
| Нижня дека | Червоне дерево (Mahogany) | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) |
| Обичайка | Червоне дерево (Mahogany) | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) |
| Глибина корпусу | 96-116мм | 96-116 мм | |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany) | Нато (Nato) | Нато (Nato) |
| Накладка грифа | Овангкол (Ovangkol) | Палісандр (Rosewood) | Палісандр (Rosewood) |
| Радіус накладки грифа | 15.75" (R400) | ||
| Профіль грифа | C Shape | ||
| Бридж | Овангкол (Ovangkol) | Палісандр (Rosewood) | Палісандр (Rosewood) |
| Верхній поріжок | 43 мм (пластик) | Пластик, 43мм | 43мм (пластик) |
| Нижній поріжок | Пластик | Пластик | Пластик |
| Розетка | Чорно-біла декорація | Чорно-біла декорація | Чорно-білий декор |
| Інкрустація | Точки - маркери ладів | Точки - маркери ладів | Крапки - маркери ладів |
| Механіка | Нікель | Хромована | Хром |
| Мензура | 25.5" (648мм) | 634мм (25") | 634мм (25") |
| Лади | 20 | 20 | 20 |
| Струни | D'Addario EXP16 Light (12-53) | 12-53 | 12 - 53 |
| Система зв'язок деки | Advanced Scalloped X-Bracing | X-type | X-Type |
| Звукознімачі | Cort CE304T | П'єзозвукознімач і темброблок System 58 1-way | П'єзозвукознімач і темброблок System 58 1-way |
| Управління | Гучність, 3-смуговий еквалайзер, тюнер | Гучність, 3-смуговий еквалайзер | Гучність, 3-смуговий еквалайзер |
| Кілки | Закритого типу | Закритого типу TM29T | Закритого типу |
| Окантовка | Біла пластикова по корпусу | Кремова по корпусу | Кремова по корпусу |
| Колір | Коричневий (глянсовий топ, матовий корпус) - Brown Burst (BR) | Натуральний глянсовий лак - Natural (NAT) | Тютюновий санбьорст - Tobacco Brown Sunburst (TBS) |
| Виробництво | Китай | Індонезія | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
| Комплектація | Гітара, анкерний ключ | Гітара, ключ для анкера | Гітара, ключ для анкера |
Cort MR500E
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Читайте покрокову інструкцію з налаштування укулеле для початківців
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Читайте покрокову інструкцію з налаштування укулеле для початківців
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!