Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар

Інструменти серії Earth, що зберегли зовнішній вигляд і звучання з часів золотої ери акустичних гітар, є чудовою альтернативою вінтажним акустикам. Гітари Earth чудово підходять як для експресивної гри медіатором, так і для делікатної пальцевої техніки. Характерною особливістю всіх інструментів цієї серії є використання цільної деревини для виготовлення верхньої деки і традиційне для Cort чудове поєднання якості та доступності.

У деревині ялини чудово поєднується гнучкість та міцність, завдяки чому ялина є одним з найпопулярніших матеріалів для виготовлення верхньої деки акустичних гітар. А чудові тембральні характеристики роблять ялину просто ідеальним вибором для безлічі музичних жанрів і стилів гри.
Майстри Cort ретельно скалопували зв'язки деки в серії Earth, отримавши в результаті гучне і вибухове звучання, характерне для вінтажних акустик золотої ери гітаробудування.

Завдяки яскравому і водночас щільному звучанню з вираженим діапазоном середніх частот, червоне дерево вже стало стандартом для виготовлення обичайки і нижньої деки акустичних гітар.
Звичайно, багате звучання цільної деревини залишається неперевершеним, проте конструкція з ламінованої деревини також може забезпечити відмінне звучання надійного і доступного інструмента. Одна з переваг застосування такої конструкції - неймовірна стійкість навіть до різких перепадів вологості.

Покриття типу Open Pore (OP) не тільки несе естетичну насолоду від натуральної текстури деревини, але й дозволяє інструменту вільно "дихати", завдяки чому підвищується його природна гучність і яскравість.
| Дизайн гітари | Традиційний вестерн (Дредноут) |
| Верхня дека | Цілісна ялина (Solid Spruce) |
| Нижня дека | Червоне дерево (Mahogany) |
| Обичайка | Червоне дерево (Mahogany) |
| Окантовка | Кремова по корпусу |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany) з накладкою із овангкола (Ovangkol) |
| Профіль грифа | C Shape |
| Товщина грифа | 1-й лад: 21.5мм / 8-й лад: 22.0мм |
| Радіус накладки грифа | 15.75" (R400) |
| Інкрустація | Крапки - маркери ладів |
| Бридж | Овангкол (Ovangkol) |
| Верхній поріжок | 43мм (пластик) |
| Нижній поріжок | Пластик |
| Розетка | Декорація з ABS пластику, діаметр 100мм |
| Лади | 20 |
| Мензура | 25.5″ (648мм) |
| Механіка | Хромовані колки закритого типу |
| Струни | D'Addario EXP16 Light (12-53) |
| Колір | Натуральний відкритий - OpenPore (OP) |
| Система зв'язок деки | Advanced Scalloped X-Bracing |
| Додаткові дані | Лівостороння версія гітари Cort Earth 70 OP |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
| Комплектація | Гітара, ключ для анкера |
| Виробництво | Китай |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект

| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 11 132 грн | 17 182 грн | 23 076 грн |
| Дизайн гітари | Традиційний вестерн (Дредноут) | Традиційний вестерн (Дредноут) з вирізом | Традиційний вестерн (Дредноут) |
| Верхня дека | Цілісна ялина (Solid Spruce) | Цілісна ялина (Sitka solid spruce) | Цілісна ялина (Solid Spruce) |
| Нижня дека | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) |
| Обичайка | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) |
| Окантовка | Кремова по корпусу | Біла по деці і грифу | Окантовка корпусу і накладки грифа з кремового пластику |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany) з накладкою із овангкола (Ovangkol) | Червоне дерево (Mahogany) | Нато (Nato) з накладкою з горіха (Walnut) |
| Профіль грифа | C Shape | C Shape | |
| Товщина грифа | 1-й лад: 21.5мм / 8-й лад: 22.0мм | 1-й лад: 21.5мм / 8-й лад: 22.0мм | |
| Радіус накладки грифа | 15.75" (R400) | 15.75" (R400) | 400мм |
| Інкрустація | Крапки - маркери ладів | Точки - маркери ладів | Крапки - маркери ладів |
| Бридж | Овангкол (Ovangkol) | Овангкол (Ovangkol) | Горіх (Walnut) |
| Глибина корпусу | 100-118мм | ||
| Верхній поріжок | 43мм (пластик) | Кістяний, 43мм | Поліуретан, 43 мм |
| Нижній поріжок | Пластик | Кістка | Поліуретан |
| Розетка | Декорація з ABS пластику, діаметр 100мм | Декорація з абалоне | Чорно-біла декорація |
| Лади | 20 | 20 | 20 |
| Мензура | 25.5″ (648мм) | 25.5" (648мм) | 650мм (25 9/16") |
| Механіка | Хромовані колки закритого типу | Нікельована | Хром |
| Струни | D'Addario EXP16 Light (12-53) | D'Addario EXP16 Light (12-53) | 12-53 Yamaha FS50BT або D'Addario EXP11 |
| Колір | Натуральний відкритий - OpenPore (OP) | Натуральний матовий (Natural Satin) | Натуральний глянсовий - NT (Natural) |
| Система зв'язок деки | Advanced Scalloped X-Bracing | Advanced Scalloped X-Bracing | Scalloped X Bracing |
| Додаткові дані | Лівостороння версія гітари Cort Earth 70 OP | Лівостороння модель | Лівостороння версія моделі FG820 |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на механічні компоненти інструменту) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
| Комплектація | Гітара, ключ для анкера | Гітара, анкерний ключ | Гітара, ключ для анкера |
| Виробництво | Китай | Китай | Китай |
Демонстрація акустичної гітари Cort Earth 70
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Читайте покрокову інструкцію з налаштування укулеле для початківців
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Читайте покрокову інструкцію з налаштування укулеле для початківців
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!