Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
Верхня дека, нижня дека та обичайка D-120 виготовлені із цільного африканського червоного дерева. Поріжки з кістки, а також перламутрова розетка декорована. Ця модель також має поріжок шириною 1 ¾ дюйма на грифі Guild вінтажної форми, культову емблему Chesterfield на голові грифа, що нагадує про гітари Guild 1960-х років, "черепаховий" пікгард і чохол преміум-класу Guild.
| Дизайн гітари | Традиційний вестерн "Дредноут" |
| Верхня дека | Цілісне африканське червоне дерево (Solid African Mahogany) |
| Нижня дека | Цілісне африканське червоне дерево (Solid African Mahogany) |
| Обичайка | Цілісне африканське червоне дерево (Solid African Mahogany) |
| Окантовка | Чорно-біла по деці |
| Гриф | Червоне дерево (African Mahogany) з палісандровою накладкою (Rosewood) |
| Профіль грифа | C Shape |
| Товщина грифа | 21 мм (нульовий лад), 22.5 мм (9 лад) |
| Радіус накладки грифа | 16" (406мм) |
| Інкрустація | Крапки - маркери ладів, перламутр |
| Бридж | Палісандр (Rosewood) |
| Глибина корпусу | 95 - 119 мм |
| Верхній поріжок | 44.5мм, кістяний |
| Нижній поріжок | Кістяний |
| Розетка | Три кільця з центром інкрустованим натуральним перламутром |
| Лади | 20 Medium/High |
| Мензура | 25 1/2" (648мм) |
| Механіка | Кілки Guild Vintage 18 Open Gear Tuners - Nickel |
| Струни | D'Addario XTAPB1253 - Coated Phosphor Bronze Light (.012 - .053) |
| Колір | Натуральний (Natural), глянсовий поліуретановий лак |
| Система зв'язок деки | OX Bracing |
| Гарантія | 12 місяців на механічні компоненти інструменту |
| Комплектація | Гітара, ключ для анкера, фірмовий чохол |
| Виробництво | Китай |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
Ваш комплект

| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 36 410 грн | 25 785 грн | 25 785 грн |
| Дизайн гітари | Традиційний вестерн "Дредноут" | Традиційний вестерн (Дредноут) | Зменшений корпус типу Concert |
| Верхня дека | Цілісне африканське червоне дерево (Solid African Mahogany) | Цілісне червоне дерево (Solid Mahogany) | Цілісне червоне дерево (Solid Mahogany) |
| Нижня дека | Цілісне африканське червоне дерево (Solid African Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) |
| Обичайка | Цілісне африканське червоне дерево (Solid African Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) |
| Окантовка | Чорно-біла по деці | Кремова + червоне дерево по деці і грифу | Кремова + червоне дерево по корпусу та грифу |
| Гриф | Червоне дерево (African Mahogany) з палісандровою накладкою (Rosewood) | Нато (Nato) з полісандровою (Rosewood) накладкою | Нато (Nato) з полісандровою (Rosewood) накладкою |
| Профіль грифа | C Shape | ||
| Товщина грифа | 21 мм (нульовий лад), 22.5 мм (9 лад) | ||
| Радіус накладки грифа | 16" (406мм) | 400мм | 400мм |
| Інкрустація | Крапки - маркери ладів, перламутр | Крапки - маркери ладів | Крапки - маркери ладів |
| Бридж | Палісандр (Rosewood) | Палісандр (Rosewood) | Палісандр (Rosewood) |
| Глибина корпусу | 95 - 119 мм | 100-118мм | 90 - 110 мм |
| Верхній поріжок | 44.5мм, кістяний | Поліуретан, 43 мм | Поліуретан, 43 мм |
| Нижній поріжок | Кістяний | Поліуретан | Поліуретан |
| Розетка | Три кільця з центром інкрустованим натуральним перламутром | Декорація з абалоне | Декорація з абалоне + чорно-біла |
| Лади | 20 Medium/High | 20 | 20 |
| Мензура | 25 1/2" (648мм) | 650мм (25 9/16”) | 634мм (25") |
| Механіка | Кілки Guild Vintage 18 Open Gear Tuners - Nickel | Хром | Хром |
| Струни | D'Addario XTAPB1253 - Coated Phosphor Bronze Light (.012 - .053) | 12-53 Yamaha FS50BT або D'Addario EXP11 | 12-53 Yamaha FS50BT або D'Addario EXP11 |
| Колір | Натуральний (Natural), глянсовий поліуретановий лак | Натуральний глянсовий - NT (Natural) | Натуральний глянсовий - NT (Natural) |
| Система зв'язок деки | OX Bracing | Scalloped X Bracing | Scalloped X Bracing |
| Гарантія | 12 місяців на механічні компоненти інструменту | 12 місяців (на механічні компоненти інструменту) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування | 12 місяців (на механічні компоненти інструменту) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
| Комплектація | Гітара, ключ для анкера, фірмовий чохол | Гітара, ключ для анкера | Гітара, анкерний ключ |
| Виробництво | Китай | Китай | Китай |
Guild D-120 Natural
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!