Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар

Pitch Step - це поліфонічний пітч шифтер і гармонайзер, розміщений в компактній педалі експресії, призначеній для зручного і оперативного керування висотою тону звучання вашого інструмента. Вбудовані функції та варіанти керування роблять цю педаль неймовірно універсальною і придатною для використання в багатьох стилях музики. Співучі бенди (привіт Lap Steel), харизматичний whammy ефект, імітація роботи тремоло, щільні октавні гармонії - це лише деякі з можливостей, доступних цьому малюкові. Висловіть свою експресію з новим Mooer Pitch Step!
| Ефекти | Поліфонічний ефект зміни висоти тону: Harmony, Pitch Shift |
| Аналогові входи | 1/4"Jack інструментальний вхід (1МΩ) |
| Аналогові виходи | 1/4"Jack вихід (100Ω) |
| Розміри | 154.5 × 73 × 53 мм |
| Вага | 540 г |
| Живлення | 9В, 180мА мережевий адаптер або батарея типу"крона" (купуються окремо) |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
Офіційна гарантія
Виробництво
Ваш комплект

| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | 6 353 грн | 3 465 грн | 4 043 грн |
| Ефекти | Поліфонічний ефект зміни висоти тону: Harmony, Pitch Shift | ||
| Аналогові входи | 1/4"Jack інструментальний вхід (1МΩ) | ||
| Аналогові виходи | 1/4"Jack вихід (100Ω) | ||
| Розміри | 154.5 × 73 × 53 мм | ||
| Вага | 540 г | ||
| Живлення | 9В, 180мА мережевий адаптер або батарея типу"крона" (купуються окремо) | ||
| Виробництво | Китай | Китай | Китай |
| Гарантія | 12 місяців | 12 місяців | 12 місяців |
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!