Спасибо
Мы свяжемся с вами в течение 15 минут
и поможем подобрать нужный товар
але з темним і грізним дизайном – повністю чорною оздобою компонентів та обладнання інструмента, єдиним звукоснімачем преміум-класу, накладкою грифа з чорного дерева, з бічними маркерами ладів ( що світяться у темряві) та новим чорним металевим логотипом LTD на головці грифа.
В основі EX-Black Metal лежить популярна форма ESP EX. Він пропонує конструкцію з глибоко вклеєним грифом (set thru) з 22 jumbo ладами та мензурою 24,75". Звукознімач EMG 81 з чорним логотипом встановлений безпосередньо в корпусі гітари. Вишенькою на цьому чорному торті є замкові кілки LTD.
| Тип конструкції | Глибоко вклеєний гриф (set thru) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) |
| Мензура | 24,75" |
| Гриф | Клен (Maple), 3 частини |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Macassar Ebony) |
| Профіль грифа | Thin U |
| Радіус накладки грифа | 350мм |
| Інкрустація | Бокові маркери ладів (люмінесцентні) |
| Окантовка | Немає |
| Бридж | Tonepros Locking TOM & Tailpiece |
| Звукознімачі | EMG 81 w/ Black Logo |
| Лади | 22 XJ (нержавіюча сталь) |
| Верхній поріжок | 42мм |
| Механіка | Чорна |
| Кілки | Замкові кілки LTD |
| Управління | 1 гучність |
| Колір | Чорний матовий - Black Satin (BLKS) |
| Струни | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу |
| Виробництво | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
Офіційна гарантія
Виробництво
Комплектація
| порівняй
зі схожими моделями | |||
| Рейтинг | |||
| Ціна | Уточнюйте вартість | 36 780 грн | 107 360 грн |
| Тип конструкції | Глибоко вклеєний гриф (set thru) | Гриф на болтах | Глибоко вклеєний гриф (set thru) |
| Корпус | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) | Червоне дерево (Mahogany) |
| Мензура | 24,75" | 25.5" (648мм) | 24,75" |
| Гриф | Клен (Maple), 3 частини | Клен (Maple) | Червоне дерево (Mahogany), 3 частини |
| Накладка грифа | Чорне дерево (Macassar Ebony) | Палісандр (Rosewood) | Чорне дерево (Ebony) |
| Профіль грифа | Thin U | Thin U | Thin U |
| Радіус накладки грифа | 350мм | 350мм | 305 мм |
| Інкрустація | Бокові маркери ладів (люмінесцентні) | Маркери ладів "saw tooth" | Точки - маркери ладів, назва ESP на 12-му ладу |
| Окантовка | Немає | Біла по грифу | Немає |
| Бридж | Tonepros Locking TOM & Tailpiece | Тремоло Floyd Rose Special | GOTOH GE103B-T & GE101Z |
| Звукознімачі | EMG 81 w/ Black Logo | ESP LH-301B | EMG 81/60 |
| Лади | 22 XJ (нержавіюча сталь) | 24 XJ | 22 XJ |
| Верхній поріжок | 42мм | Замковий (42мм) | Кістка (42мм) |
| Механіка | Чорна | Чорний нікель | Чорна |
| Кілки | Замкові кілки LTD | ESP | GOTOH SG360-07 MG-T замкові |
| Управління | 1 гучність | 1 гучність | Гучність / тембр / 3-позиційний перемикач |
| Колір | Чорний матовий - Black Satin (BLKS) | Чорний - BLK (Black) | Чорний глянсовий лак - BK (Black) |
| Струни | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) | Elixir Nanoweb Light (10-46) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу | Гітара, ключі для анкера і бриджу | Гітара, фірмовий кейс, ключі для анкера і бриджу, стреплоки |
| Виробництво | Індонезія | Індонезія | Японія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
| Додаткові дані | Підписна модель Alexi Laiho (Children of Bodom) |
Допоможіть іншим покупцям зробити правильний вибір
Друзі! Будь ласка, розміщуйте ваші відгуки виключно про конкретний товар. Поважайте тих, хто буде читати ваш відгук і зробіть його максимально корисним для тих, хто ще перебуває в пошуку. Опишіть переваги та недоліки товару, процес придбання, основні особливості товару, зовнішній вигляд і функціональність.
Важливо! Повідомлення з використанням ненормативної лексики, інформацією агресивного змісту, політичного спрямування, а також обговорення цінової політики будуть блокуватися адміністрацією сайту. Не витрачайте свій час та сили на негатив.
Дякуємо за розуміння!
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Бездротове мобільне керування та MIDI інтерфейс
Порівняйте типи, особливості та характеристики, щоб обрати ідеальний інструмент для ваших потреб!
Пояснення ключових елементів нотного запису і практичні поради для новачків
Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня!
Ознайомтесь, що краще для навчання: акустика чи електро
У продажу нові моделі для бас-гітар
Нове покоління гітарних процесорів у продажу в JAM
Приходь та протестуй інструмент в одному з наших магазинів
Поблизу тебе немає магазину JAM? Залиш свій телефон і ми обов'язково щось придумаємо!